dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Wella Professionals Colour Fresh

Po farbowaniu włosów naturalnie chcesz zachować kolor jak najdłużej. Możesz to doskonale osiągnąć dzięki gamie Colour fresh od Wella Professionals. Linia ta składa się z szerokiej gamy półtrwałych produktów do koloryzacji włosów bez amoniaku. Produkty Wella Color fresh zapewniają żywy kolor i intensywne nabłyszczenie.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
Cena

Farba do włosów Wella Professionals Color Fresh

Wella Color Fresh to szeroka gama półtrwałych produktów do koloryzacji włosów bez amoniaku. Z łatwością utrzymaj żywy i trwały kolor włosów dzięki delikatnej gamie Color Fresh.

Wella Professionals Color Fresh Create

Stwórz swój idealny, spersonalizowany rezultat kolorystyczny z koloryzacją Wella Professionals Tomorrow clear 60ml. Wymieszaj ze sobą kolory z gamy Create dla uzyskania pożądanego rezultatu kolorystycznego i dla odpowiedniej intensywności koloru. Do tej farby do włosów nie potrzebujesz wywoływacza! Użyj Color Fresh Create Tomorrow clear, aby kolor był mniej intensywny. Linia Wella Professionals Color Fresh Create charakteryzuje się wiernym wyblaknięciem koloru i utrzymuje się około 20 myć.

Wella Professionals Acid

Color Fresh to koloryzacja półtrwała o kwaśnym pH. Doskonałe połączenie natychmiastowego rezultatu kolorystycznego i składników pielęgnacyjnych. Color Fresh jest wolny od amoniaku. Ten wszechstronny produkt jest idealny do stosowania jako odświeżenie koloru pomiędzy farbowaniami oraz w podkreślaniu żywych kolorów. Włosy zyskują do 50% więcej blasku.

Wella Professionals Perfection

Wella Professionals Perfecton by color fresh to specjalny produkt do koloryzacji włosów typu leave-in. Zawiera natychmiastowe barwniki i kompleks witamin, aby dodać żywego koloru i połysku do profesjonalnego zabiegu koloryzacji. Ten niezwykle uniwersalny produkt jest idealny do stosowania zarówno jako odświeżacz koloru, jak i jednorazowy kolor na przykład na wieczorne wyjście.

Wella Professionals Color Fresh Mask

Wella Professionals Color Fresh Mask to perłowa maska neutralizująca i redukująca miedziany kolor. Maska jest idealna dla jaśniejszych odcieni włosów, aby utrzymać platynowe wykończenie bez drastycznej zmiany tonu. Dodatkowo maska kondycjonuje włosy, dzięki czemu wyglądają one zdrowo! Maska pomaga ożywić kolor włosów, jednocześnie sprawiając, że włosy znów stają się miękkie i zdrowe. A wszystko to przy 0% uszkodzeń włosów! Odśwież włosy w kolorze od blond do rudego z maską Wella Professionals Color Fresh dla naturalnie wyglądającego podkreślenia. Dodatkowo maski wspaniale pachną i ograniczają łamanie się włosów podczas czesania.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.