dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Wella Fusion

Linia kosmetyków do włosów Wella Fusion pielęgnuje włosy zniszczone i łamliwe. Linia Wella Fusion zawiera kilka produktów, w tym szampon, odżywkę, maskę i leave-iny. Produkty wzbogacone są o dobre składniki, które sprawiają, że włosy zaczynają znów błyszczeć. Co więcej, produkty są łagodne dla włosów i skóry głowy. Odkryj Wella Fusion na Salontotal.pl i pozwól swoim włosom znów błyszczeć.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena

Składniki Wella Fusion

Produkty Wella Fusion to natychmiastowa i długotrwała kuracja odbudowująca włosy. Pomaga naprawić uszkodzone włosy i zapobiega ich łamaniu. Jest to częściowo zasługą dobrych składników zawartych w produktach Wella . Na przykład, produkty Wella zawierają aminokwasy jedwabiu i zmineralizowane lipidy. Składniki te natychmiast odbudowują włókno włosa zarówno na poziomie mikro jak i makro.

Linia produktów

Linia Wella Fusion składa się z kilku produktów: od szamponu po maski. Ogromną zaletą produktów jest to, że są one przeznaczone do wszystkich rodzajów włosów. Szczególnie włosy zniszczone, które wymagają dodatkowej pielęgnacji, nadają się do stosowania produktów. Pielęgnując włosy produktami Wella, zapobiega się ich dalszemu łamaniu i uszkodzeniom.

Szampon Wella Fusion

Jednym z najbardziej popularnych produktów jest Wella Fusion Repair Shampoo. Szampon delikatnie oczyszcza włosy i pomaga naprawić zniszczone włosy. Formuła zawiera jedwabne kwasy monoi i olejek z mikrogranulatu, które pozostawiają włosy błyszczące i miękkie. Ponadto szampon jest odpowiedni dla włosów farbowanych, ponieważ dłużej zachowuje kolor.

Maska Wella Fusion Intense Repair

Wella Fusion Intense Repair Masker to głęboko odżywcza maska do włosów, która w szczególności dba o naprawę zniszczonych włosów. Maska zawiera te same wspaniałe składniki, co szampon i odżywka z tej serii. Ze względu na wysokie stężenie składników, dobrze wnika w głąb. Efektem są zdrowe, lśniące i mocne włosy.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.