dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Maska koloryzująca Wella

Dzięki masce koloryzującej Wella zachowasz doskonały wygląd swojego koloru włosów. Dzieje się tak, ponieważ maska pomaga ożywić kolor włosów. Ponadto, maska koloryzująca Wella pomaga pozostawić włosy miękkie i zdrowe. Odświeżenie włosów od blond do rudych z naturalnie wyglądającym akcentem: maski koloryzujące Wella zapewniają rozwiązanie. Co więcej, farbowanie włosów nie powoduje żadnych uszkodzeń włosów.

Sortowanie

Za stronę
Wella Professionals
Hairtype
Cena

Czym jest kolorowa maska Wella?

Maski koloryzujące Wella to specjalna linia produktów do pielęgnacji włosów przeznaczona do koloryzacji i kondycji włosów. W ten sposób maski przede wszystkim wzmacniają kolor. Maski Wella color dostępne są w wielu odcieniach i kolorach. Produkt może zapewnić włosom bardziej intensywny kolor lub pomóc w utrzymaniu koloru włosów pomiędzy wizytami w salonie.

Różne kolory

Maski koloryzujące Wella są dostępne w wielu kolorach i odcieniach. Przykładowo, maska Wella Professionals Color Fresh Mask Caramel Glaze przeznaczona jest dla osób, które chcą podkreślić swoje blond włosy ciepłym, karmelowym blaskiem. Dla osób o brązowych włosach idealna będzie Maska Wella Professionals Color Fresh. Ta maska do włosów ożywia ciemnobrązowe włosy i nadaje im bogaty, luksusowy czekoladowy odcień. Z Maską Wella Professionals Color Fresh Perłowy Blond zredukujesz miedziane tony na włosach i przywrócisz perłowy kolor swoim blond lokom. Maska jest idealna dla jaśniejszych odcieni włosów, aby utrzymać platynowe wykończenie bez zmiany tonacji.

Stosowanie maski koloryzującej Wella

Maska koloryzująca Wella jest łatwa w użyciu. Najpierw upewnij się, że umyłaś włosy i osusz je ręcznikiem. Następnie nałóż maskę na wilgotne włosy i pozostaw ją na 5-10 minut, w zależności od pożądanej intensywności koloru. Następnie dokładnie spłucz maskę i wysusz włosy. Ułóż włosy i możesz ponownie wyjść na miasto z ufnością.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.