dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Płaszcze fryzjerskie

Płaszcze fryzjerskie są niezbędne w Twoim salonie fryzjerskim. Chronią ubrania klientów przed plamami z substancji chemicznych, np. z farby. Płaszcze fryzjerskie to zatem prawdziwe salonowe niezbędniki, bez których nie można się obejść. Używasz ich codziennie u wszystkich swoich klientów do strzyżenia włosów, ale także do farbowania. Szukasz wysokiej jakości szlafroków, z których będziesz mógł korzystać przez długi czas? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Znajdź swoje ulubione płaszcze fryzjerskie do salonu na Salontotal.pl.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
Marka

Profesjonalna peleryna fryzjerska

Szukasz profesjonalnych płaszczy fryzjerskich do swojego salonu fryzjerskiego? Na stronie Salontotal.pl sprzedajemy płaszcze fryzjerskie różnych marek. Wszystkie one nadają się do użytku profesjonalnego. Łatwo i prawidłowo usuniesz powłoki, jeśli doszło do rozlania farby lub innych środków chemicznych. Dzięki wodoodpornej warstwie na płaszczu, te chemikalia nie dostaną się na ubranie. Czy wolisz pracować z jednorazową wersją plastikową? W takim razie Salonline Wegwerp Mantels są tym, czego potrzebujesz. Plastik nie przepuszcza wody ani innych czynników, więc klient jest dobrze chroniony. Po użyciu nie trzeba ich wycierać ani myć, można je po prostu wyrzucić. Płaszcz fryzjerski z czapką jest niezbędny w Twoim salonie fryzjerskim. Którą wersję płaszcza wybrać do swojego salonu fryzjerskiego?

Dobry płaszcz fryzjerski

Dobry płaszcz fryzjerski powinien spełniać kilka wymagań. Przede wszystkim powinna chronić ubrania klienta. Upewnij się, że jest on również na tyle duży, że klient jest całkowicie zakryty. Płaszcze kapiszonowe powinny być całkowicie wodoodporne, aby środki chemiczne nie mogły wsiąkać w ubranie i powodować plam. Zatrzymują też wszystkie obcięte włosy. Dzięki temu nie musisz wracać do domu z kłującymi włoskami przebijającymi się przez ubranie. Szlafroki z kapturem powinny być również dopasowane do szyi. Jeśli jest on zbyt luźny, chemikalia i woda mogą spływać na szyję klienta, a włoski mogą za tym spadać. Wielokrotne zatrzaski na końcach peleryn z kapturem pozwalają na ich ścisłe dopasowanie do szyi klienta. Są też płaszcze z rękawami, dzięki czemu klientka ma tylko trochę ułatwione czytanie magazynu, patrzenie na telefon czy nawet pracę. Nadal szukasz więcej artykułów fryzjerskich? Posiadamy szeroki wybór profesjonalnych produktów, które możesz wykorzystać w swoim salonie fryzjerskim.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.