dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Szczotki i grzebienie

Szukasz delikatnej szczotki do rozczesywania kołtunów z włosów i nadawania im blasku? W Salontopper znajdziesz szeroki wybór najlepszych szczotek i grzebieni dla każdego rodzaju włosów. Szczotka i/lub grzebień to niezbędny produkt w Twojej łazienkowej szafce. Używasz ich między innymi podczas rozplątywania i układania włosów. Ważne jest, aby wybrać taki o dobrej jakości, który jest delikatny dla włosów i daje pożądany efekt. Szczotki i grzebienie są dostępne w różnych rozmiarach i rodzajach oraz dla różnych rezultatów.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
 • zobacz wszystko
 • zobacz mniej
Cena
 • zobacz wszystko
 • zobacz mniej
Marka
 • zobacz wszystko
 • zobacz mniej

Szczotka do włosów

Szczotka sprawia, że włosy są ładne i gładkie, masuje skórę głowy i usuwa zanieczyszczenia z włosów. Występują one w wielu różnych rodzajach, w zależności od tego, czego szukasz i jaki masz rodzaj włosów. Na przykład, czy często masz węzły we włosach? Następnie zdecyduj się na wersję płaską, np. szczotkę typu paddle. Chcesz mieć głowę pełną objętości? W takim razie okrągła szczotka będzie idealna. Kilka różnych szczotek do włosów:

Szczotka łopatkowa: szcz otka łopatkowa jest duża i prostokątna. Elastycznie porusza się podczas szczotkowania i starannie sunie po włosach. Szpilki często są wykonane z nylonu z kulką na górze lub są wykonane z naturalnych włosów. Dzięki granulkom naturalne olejki szybciej się rozprowadzają, a włosy stają się pięknie gładkie & lśniące. Głównie nadaje się do długich włosów.

Szczotka pneumatyczna: często ma okrągły kształt i ma mniejszą powierzchnię niż szczotka łopatkowa. Włosie jest przymocowane do poduszki powietrznej, a ponieważ pod poduszką znajduje się powietrze, skóra głowy podczas czesania jest mało obciążona. Szczotka ta stymuluje przepływ krwi do skóry głowy i rozprasza naturalne olejki włosów. Odpowiedni dla każdej długości włosów.

Popularne szczotki pneumatyczne to te od Mason Pearson. Pobudzają one krążenie i nadają włosom wspaniały połysk.

Detangler: det angler jest specjalnie zaprojektowany do bezbolesnego rozplątywania włosów. Rozplątujesz włosy, nie uszkadzając ich i nie łamiąc. Szczotka i szpilki prawie zawsze wykonane są z plastiku, dzięki czemu łatwo przebijają się przez nawet gęste i niesforne włosy. Odpowiedni dla każdej długości włosów.

Popularnymi detanglerami są te od Tangle Teezer. Tangle Teezers są znane z ochrony włosów. Będziesz mniej ciągnąć włosy i bezboleśnie wyczesywać plątaniny i węzły!

Okrągła szczotka: jest często używana do układania włosów. Można go rozpoznać po kształcie walca i jest on głównie używany do tworzenia fal, loków lub objętości włosów. Specjalne szczotki do suszarek często zawierają otwory, dzięki którym ciepło przechodzi przez szczotkę i szybciej suszy włosy. Im większy pędzel, tym większa objętość! Odpowiedni dla każdej długości włosów.

Szczotka do tapirowania: ta jest wąska, długa i płaska. Używasz go do układania włosów. Dzięki tej szczotce przeczeszesz włosy, tworząc błyskawicznie mnóstwo objętości.

Jest też różnica w materiale i rodzaju włosia w pędzlu. Na przykład naturalne włosy (z koni lub dzika) mają działanie antystatyczne i są delikatne dla włosów. Wersja plastikowa jest znowu bardziej higieniczna, bo bakteriom trudno się w niej zadomowić. Dlatego wybierając go, zwróć uwagę na kształt, rodzaj włosia i materiał.

Grzebienie

Grzebień składa się z wielu zębów ułożonych w jednym rzędzie. Masz je w wielu różnych wzorach, dla różnych efektów. Zęby grzebienia często wykonane są z tworzywa sztucznego lub metalu. Kilka różnych grzebieni:

Grzebieńpunktowy: grzebień punktowy jest niemal niezbędny podczas stylizacji włosów. Służy głównie do rozczesywania, dzielenia i układania włosów. Dzięki uchwytowi tego grzebienia można bardzo precyzyjnie i łatwo podzielić włosy.

Grzebień do strzyżenia: jest bardzo popularny i używany przez wielu konsumentów i fryzjerów. Grzebień posiada szerokie i drobne zęby i ma wszechstronne zastosowanie. Między innymi można go dobrze wykorzystać do rozczesywania, rozplątywania i podcinania włosów.

Grzebień do rozczesywania: grze bień do rozczesywania ma grube zęby, które pozwalają łatwo prześlizgnąć się po włosach. Rozczesywanie i rozplątywanie włosów jest łatwe dzięki grzebieniowi do rozplątywania, a dodatkowo można go używać do włosów zniszczonych.

Jak czyścić szczotkę do włosów?

Ważne jest, aby raz na jakiś czas wyczyścić szczotkę do włosów, aby utrzymać ją w czystości. Robisz to w następujący sposób:

 • Krok 1: użyj grzebienia, aby usunąć resztki włosów.
 • Krok 2: Napełnij miskę ciepłą wodą i dodaj łagodny szampon lub sodę oczyszczoną.
 • Krok 3: namocz pędzel na kilka godzin.
 • Krok 4: wyszoruj wszelkie pozostałe zabrudzenia.
 • Krok 5: pozwól wyschnąć na ręczniku, a Twój pędzel znów będzie jak nowy!

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.