dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Klips do włosów

Klips do włosów to produkt niezbędny podczas strzyżenia lub stylizacji włosów. Klamry do włosów mogą być używane przez profesjonalne salony fryzjerskie, ale także po prostu przez domowych fryzjerów lub osoby prywatne. Klamry do włosów ułatwiają zabezpieczenie włosów i zapewniają dobry przegląd sytuacji np. podczas strzyżenia. W naszym asortymencie znajdziesz spinki do włosów najlepszej jakości, którymi będziesz się cieszyć przez długi czas!

Kup najlepszą spinkę do włosów w Salontopper!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
Marka

Spinki do włosów

Spinka do włosów powinna pozostać na swoim miejscu i sprawić, że włosy pozostaną na właściwym miejscu. Występują one we wszystkich kształtach i rozmiarach. Masz spinki do włosów "fashion", ale także spinki fryzjerskie. Klamry modowe dodadzą nieco więcej do Twojego wyglądu, natomiast klamra fryzjerska jest niezbędna do strzyżenia włosów. Niezależnie od rodzaju klipsa, którego szukasz; w Salontopper znajdziesz wysokiej jakości klipsy, które trwają.

Klips do włosów fryzjer

Spinka do włosów to produkt niezbędny w salonie fryzjerskim. Na przykład do podtrzymania części włosów i pofarbowania reszty potrzebna jest spinka. Gdy używasz klipsa do upięcia włosów, ważne jest, aby miał on mocny uchwyt i łatwo utrzymywał nawet grube i ciężkie włosy.

Najlepsza spinka do włosów

Jako (domowy) fryzjer lub osoba prywatna, naturalnie chcesz mieć w domu najlepsze spinki do włosów. W Salontopper znajdziesz najlepsze klipsy do włosów w różnych kształtach i rozmiarach. Na przykład, masz:

  • Comair verdeelklemmen: ten klips to obowiązkowy element podczas strzyżenia. Dzięki klipsowi dzielącemu możesz łatwo podzielić włosy na sekcje.
  • Framar Gator Grips: Te gumowe spinki, z antypoślizgowym uchwytem, zapewniają dobre trzymanie włosów na jednej stronie. Klamry mają mocny uchwyt i mogą być stosowane zarówno na mokrych jak i suchych włosach.
  • Comair Hair Clip: dzięki tym dużym klipsom łatwo podzielisz włosy na strefy podczas strzyżenia, dodatkowo nadają się do robienia pasemek. Te delikatne klipsy są w opakowaniach po 12 sztuk.
  • Klipsy do akcesoriów: chcesz dodać coś ekstra do swojego wyglądu lub cierpisz z powodu złego stanu włosów? Znajdziesz tu również wiele ładnych spinek do włosów, które pozwolą Ci je upiąć! Są one dostępne w różnych rozmiarach i we wszystkich rodzajach uroczych nadruków.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.