dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Klips do włosów

Klips do włosów to produkt niezbędny podczas strzyżenia lub stylizacji włosów. Klips do włosów używany jest przez profesjonalnych fryzjerów, ale także przez domowych stylistów czy osoby prywatne. Dzięki klipsowi do włosów w łatwy sposób zabezpieczysz swoje włosy i zadbasz o dobry przegląd podczas np. strzyżenia włosów. W naszym asortymencie znajdziesz spinki do włosów najlepszej jakości, którymi możesz cieszyć się przez długi czas!

Kup najlepszą spinkę do włosów na Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
Marka

Nasza oferta klipsów do włosów

Spinka do włosów powinna pozostać na swoim miejscu i sprawić, że włosy pozostaną na właściwym miejscu. Są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Istnieją klipsy do włosów "modne", ale także klipsy fryzjerskie. Klipsy modowe dodadzą Twojemu wyglądowi nieco więcej, podczas gdy klips fryzjerski jest niezbędny do cięcia włosów. Niezależnie od rodzaju klipsów, których szukasz, na stronie Salontotal.pl znajdziesz wysokiej jakości klipsy, które są trwałe.

Klips do włosów fryzjer

Klips do włosów jest niezbędnym produktem w salonie fryzjerskim. Na przykład, potrzebujesz klipsa do włosów, aby przytrzymać część włosów i pofarbować resztę. Kiedy używasz klipsa do podtrzymywania włosów, ważne jest, aby miał on mocny uchwyt i łatwo utrzymywał nawet grube i ciężkie włosy razem.

Najlepsza klips do włosów

Jako fryzjer (domowy) lub osoba prywatna, naturalnie chcesz mieć w domu najlepsze spinki do włosów. Na stronie Salontotal.pl znajdziesz najlepsze spinki do włosów w różnych rodzajach i rozmiarach. Na przykład masz:

  • Comair Hair Clip: dzięki tym dużym klipsom łatwo podzielisz włosy na strefy podczas strzyżenia, dodatkowo nadają się one również do robienia pasemek. Te drobne klipsy występują w ilości 12 sztuk.
  • Comair verdeelklemmen: Ten klips to niezbędny element podczas strzyżenia. Klipsy dzielące ułatwiają dzielenie włosów na sekcje.
  • Framar Gator Grips: Te gumowe spinki, z antypoślizgowym uchwytem, zapewniają dobre trzymanie włosów z jednej strony. Klipsy mają mocny uchwyt i mogą być stosowane zarówno na mokrych, jak i suchych włosach.
  • Klipsy do akcesoriów: chcesz dodać coś ekstra do swojego wyglądu lub cierpisz z powodu złego stanu włosów? W takim razie w naszej ofercie znajdziesz wiele uroczych klipsów, które pozwolą Ci upiąć włosy! Są one dostępne w różnych rozmiarach i w różnych uroczych nadrukach.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.