dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Balsam do opalania

Balsam do opalania to produkt samoopalający, który zapewnia ładną opaleniznę, a także pielęgnację. Produkty te są bogate w składniki nawilżające, które sprawiają, że Twoja skóra wygląda pięknie, zdrowo i jest pięknie opalona. Po użyciu balsamu opalającego będziesz wyglądała jakbyś właśnie wróciła ze słonecznych wakacji! Balsam do opalania najlepszych marek kupisz na stronie Salontotal.pl.

Sortowanie

Za stronę
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
Marka

Zalety i zastosowanie balsamu do opalania

Balsam do opalania daje naturalną i równomierną opaleniznę bez konieczności wystawiania się na szkodliwe działanie promieni słonecznych lub innych promieni UV, np. w solarium. Chroni to skórę przed szkodliwymi skutkami działania słońca, takimi jak rak skóry i zmarszczki. Ponadto, oprócz opalania, produkt ten może również nawilżać i pielęgnować skórę. Oczywiście na stronie Salontotal.pl dostępny jest balsam do opalania dla każdego rodzaju skóry.

Przed użyciem dobrze wstrząśnij balsamem do opalania i przetestuj go najpierw na małym obszarze skóry, zanim użyjesz go na całym ciele. W ten sposób możesz sprawdzić, czy nie będziesz mieć na niego reakcji alergicznej. Upewnij się, że Twoja skóra jest czysta i nawilżona, w przeciwnym razie balsam będzie plamił. Nie zapomnij o użyciu rozcieńczalnika do opalania, aby uniknąć poplamienia dłoni. Każdy balsam do opalania różni się tym, jak długo produkt musi się wchłonąć.

Pochodzenie produktów samoopalających

Balsamy opalające, czyli produkty nadające skórze opaleniznę bez konieczności korzystania ze światła słonecznego, są dostępne od jakiegoś czasu. Pierwsze samoopalacze powstały w latach 60. ubiegłego wieku. Od tego czasu stosowanie samoopalaczy stale wzrasta, zwłaszcza od czasu wzrostu świadomości zdrowotnej i ryzyka raka skóry związanego z nadmierną ekspozycją na słońce.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.