dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Foligain

Zapobiegaj lub ograniczaj wypadanie włosów z produktami Foligain! Stosując innowacyjne formuły do pielęgnacji włosów, znaleźli oni rozwiązanie Twoich problemów z włosami. Ponieważ Foligain ma również produkty do włosów dla, a raczej przeciwko, siwym włosom. Przejrzyj naszą bogatą ofertę i wybierz odpowiednie rozwiązanie dla swojego problemu z włosami. Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Foligain przeciw wypadaniu włosów

Na stronie Salontotal.pl sklep wszystkie produkty z asortymentu Foligain w okazyjnych cenach. Foligain zapewnia innowacyjne formuły pielęgnacji włosów, które pomagają ożywić zdrowie włosów i skóry głowy. Marka jest specjalistą w zagęszczaniu włosów i zapobieganiu ich wypadaniu. Od ponad dekady oferują najlepsze i najskuteczniejsze produkty w rozwiązaniach na wypadanie włosów.

Kapsułki na porost włosów Foligain

Wypadanie włosów to koszmar dla wielu, ale niestety także rzeczywistość dla wielu. Dzięki suplementom Foligain Hair Stimulating możesz zatrzymać to wypadanie włosów. Te suplementy nie tylko pomagają zahamować wypadanie włosów, ale także przyczyniają się do rozwoju nowych włosów. A nowe włosy, które się pojawią, będą również grubsze i zdrowsze niż "stare" włosy. Oczywiście, nie jest to coś, co zobaczysz z dnia na dzień, ale na pewno zobaczysz wyniki po kilku miesiącach.

Kapsułki składają się z połączenia blokerów DHT, naturalnych minerałów i witamin oraz innych składników. Ta kombinacja stymuluje wzrost pełniejszej i zdrowszej głowy włosów.

Zapobieganie siwym włosom

Foligain ma również rozwiązanie dla siwych włosów! Suplementy Foligain Color Rescue w odpowiedzialny sposób przywracają pierwotny kolor włosów. Kapsułki zawierają naukowo zbadane składniki, które przerywają proces siwienia. Produkt jest więc prawdziwą rewolucją w poszukiwaniu alternatywy dla farby do włosów! W ciągu 4 do 9 miesięcy powinnaś zauważyć rezultaty w kolorze włosów.

Inne produkty Foligain

Oprócz produktów przeciw siwieniu i wypadaniu włosów, na stronie Salontotal.pl można znaleźć również produkty do wzrostu i stylizacji brody. Aby wzmocnić działanie suplementów i szamponów, możesz również użyć Hair & Scalp Roller. Wałek bezboleśnie perforuje skórę głowy, aby usunąć z niej martwe komórki naskórka. Przygotowuje to skórę głowy i włosy do zabiegu.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.