dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Zestaw do paznokci

Zestaw do paznokci to wygodny sposób na zakup wszystkiego, co potrzebne do pielęgnacji lub malowania paznokci w jednym opakowaniu. Paznokcie żelowe, paznokcie akrylowe, pielęgnacja paznokci: to pojęcia, które coraz częściej pojawiają się w odniesieniu do profesjonalnej pielęgnacji paznokci. Paznokcie żelowe i akrylowe to dwie popularne metody przedłużania lub malowania paznokci, natomiast pielęgnacja paznokci zapewnia zdrowe i zadbane paznokcie. Zestaw do pielęgnacji paznokci zawiera wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnej pielęgnacji paznokci w domu.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
Marka

Rodzaje zestawów do paznokci

Zestaw do paznokci pozwala na eksperymentowanie z różnymi wzorami i kolorami paznokci, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami paznokciowymi. Dzięki temu możesz poczuć się wyjątkowo i modnie i jest to idealne rozwiązanie na każdą okazję. Przydaje się również, gdy jesteś na przykład na wakacjach! Odkryj wszystkie rodzaje i warianty zestawu do paznokci na Salontotal.pl!

Paznokcie żelowe

Paznokcie żelowe to popularny wybór wśród kobiet poszukujących mocnych i błyszczących paznokci. Paznokcie żelowe wykonane są ze specjalnego rodzaju żelu, który utwardza się pod wpływem światła UV. Żel nakłada się na paznokcie, po czym utwardza się je pod lampą UV. Żel nadaje paznokciom naturalny połysk i sprawia, że paznokcie są mocne i wytrzymałe. Zestaw do paznokci żelowych zawiera w jednym opakowaniu bazę, kolor, lakier nawierzchniowy i lampę UV.

Paznokcie akrylowe

Paznokcie akrylowe to popularna opcja przedłużania paznokci. Są one wykonane z mieszaniny proszku i płynu, którą nakłada się na paznokcie i utwardza. Paznokcie akrylowe są twardsze niż paznokcie żelowe i nadają paznokciom pełniejszy wygląd. Również w tym przypadku na stronie Salontotal.pl sprzedajemy piękne warianty zestawu startowego do paznokci, które można wykorzystać do ćwiczeń w domu.

Pielęgnacja paznokci

Oprócz paznokci żelowych i akrylowych dla zdrowych i zadbanych paznokci ważna jest również ich pielęgnacja. Pielęgnacja paznokci obejmuje usuwanie nadmiaru skóry wokół paznokci, obcinanie i opiłowywanie paznokci oraz nakładanie pielęgnacyjnego olejku lub kremu. Odkryj na przykład den NailPerfect Magical Nail Healing Kit.

Korzyści z zestawu do paznokci

Zestaw do paznokci zawiera wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnej pielęgnacji paznokci w domu. Oszczędza to czas i pieniądze, ponieważ nie trzeba już chodzić do salonu na manicure lub pedicure. Co więcej, pielęgnację paznokci można wykonywać we własnym tempie i czasie, nie zależnie od godzin otwarcia salonu. W rezultacie zawsze można mieć wypielęgnowane i zadbane paznokcie.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.