dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Suszarka do włosów

Szukasz dobrej jakości suszarki do włosów? Na stronie Salontotal.pl znajdziesz szeroki asortyment. Jak wybrać suszarkę do włosów, która najbardziej Ci odpowiada? Samodzielnie ustal, czego szukasz w urządzeniu. Przykładowo, jeśli nie masz w pobliżu gniazdka, powinieneś zwrócić baczną uwagę na długość kabla. Moc nadmuchu to również czynnik, który jest bardzo ważny, ponieważ decyduje o tym, jak szybko schną Twoje włosy. Dzięki suszarce do włosów z naszej oferty, Twoje włosy wyschną pięknie błyszczące, a Ty będziesz miała bardzo mało pracy!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Przeznaczenie suszarki do włosów

Do suszenia włosów nadaje się w zasadzie każda suszarka. To, co musisz wziąć pod uwagę, to na przykład grubość włosów. W zależności od tego wybiera się łagodne lub mocne urządzenie. W przypadku stylizacji włosów również należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Chcecie precyzyjnie układać włosy za pomocą suszarki? Wtedy przyda się wąska dysza nadmuchowa. Chcesz pięknie wysuszyć kręcone włosy? W takim razie użyj dyfuzora. Dzięki niemu włosy schną bardziej naturalnie. Jeśli cierpisz z powodu suchych i puszących się włosów, wybierz suszarkę z technologią jonową. Jony ujemne sprawią, że Twoje włosy będą schły krócej. W przypadku włosów wrażliwych lub farbowanych, wybierz suszarkę ceramiczną. Dzięki niej, ciepło jest równomiernie rozprowadzane na włosach, więc żadne pasmo nie jest przegrzewane. To tylko pokazuje, jak wiele czynników może wchodzić w grę!

Częstotliwość używania suszarki do włosów

W zależności od tego, jak często zamierzasz używać suszarki, polecamy tę z silnikiem AC lub DC. Jeśli zamierzasz używać jej prawie codziennie, kup tę z silnikiem prądu zmiennego. Dzięki temu ochronisz swoje włosy i zapobiegniesz ich przesuszeniu i puszeniu się. Jest to ważne, ponieważ włosy mają mało czasu na regenerację, jeśli są suszone codziennie. Silnik AC ma również dłuższą żywotność. Używasz urządzenia rzadziej? W takim razie wybierz silnik DC. Ma on nieco niższą cenę, mniejsze rozmiary i jest lżejszy. Jest to bardzo poręczne do zabrania ze sobą np. w podróż.

 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące suszarki do włosów

Jaka jest dobra suszarka do włosów?

To zależy wyłącznie od rodzaju Twoich włosów i preferencji. Na przykład, czy lubisz codziennie suszyć włosy? W takim razie wybierz suszarkę do włosów z silnikiem AC. Będzie ona chronić Twoje włosy, zapobiegając ich przesuszeniu i puszeniu się. Czy używasz suszarki do włosów sporadycznie? W takim razie wybierz silnik DC. Jest on nieco tańszy, ma mniejsze rozmiary i jest lżejszy.

Jak suszyć włosy?

Zacznij od osuszenia włosów ręcznikiem i zastosuj ochronę termiczną. Następnie dokładnie rozczesz włosy i podziel je na kilka sekcji. Przy grubych włosach mogą to być trzy lub cztery, przy cieńszych dwie. Następnie zacznij suszenie od dołu i za każdym razem powoli chwytaj fragmenty włosów. Możesz użyć szczotki lub grzebienia, aby zrobić to w bardziej kontrolowany sposób.

Jaka suszarka do loków?

Zasadniczo, możesz używać dowolnej suszarki do loków, o ile posiada ona dyfuzor. Pozwoli Ci to wysuszyć włosy w naturalny sposób, bez plątania tych pięknych pukli. Zapobiegnie to również suchym i puszącym się włosom.

Zakup suszarki do włosów: na co zwrócić uwagę?

Kupując suszarkę do włosów, zwróć uwagę na jej moc i funkcje specjalne. Pracownicy branży fryzjerskiej polecają takie o minimalnej mocy 1750. To jest w porządku dla większości rodzajów włosów. Jeśli masz bardzo gęste włosy, kup taką o mocy 1900 lub 2000 watów. Wtedy będziesz miała szybszy czas suszenia. Ponadto suszarka do włosów może mieć funkcje jonowe i ceramiczne. Ta pierwsza zapobiega przesuszeniu, a druga rozprowadza ciepło bardziej równomiernie na głowie.

Jak gorąca jest suszarka do włosów?

Suszarka do włosów może osiągnąć temperaturę nawet 100 stopni. Oczywiście zależy to wyłącznie od ustawienia, w jakim ją ustawisz. Aby zminimalizować uszkodzenia włosów, zalecamy jak najniższą temperaturę. Jednakże, nie wysuszy to włosów tak szybko.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.