dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Suszarka do włosów

Szukasz dobrej jakości suszarki do włosów? W Salontotal.pl znajdziesz duży wybór. Jak wybrać suszarkę do włosów, która najbardziej Ci odpowiada? Sprawdź sam, czego szukasz w urządzeniu. Na przykład, jeśli nie masz w pobliżu gniazdka elektrycznego, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na długość kabla. Również moc nadmuchu jest czynnikiem, który jest bardzo ważny, ponieważ decyduje o szybkości suszenia włosów. Dzięki suszarce do włosów z naszej oferty Twoje włosy będą pięknie lśniące, a Ty nie będziesz miała zbyt wiele pracy!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Przeznaczenie suszarki do włosów

Do suszenia włosów nadaje się w zasadzie każda suszarka. Należy wziąć pod uwagę na przykład grubość włosów. W zależności od tego wybiera się łagodne lub mocne urządzenie. Istnieje również wiele czynników, które wchodzą w grę podczas stylizacji włosów. Chcesz precyzyjnie ułożyć włosy za pomocą suszarki? W takim razie przyda się wąska dysza. Chcesz pięknie wysuszyć kręcone włosy? Użyj dyfuzora. Dzięki temu włosy wyschną bardziej naturalnie. Jeśli cierpisz z powodu suchych i puszących się włosów, wybierz suszarkę do włosów z technologią jonową. Jony ujemne zmniejszają prawdopodobieństwo wysuszenia włosów. W przypadku włosów wrażliwych lub farbowanych warto wybrać suszarkę ceramiczną. W ich przypadku ciepło jest równomiernie rozprowadzane na włosach, dzięki czemu żadne pasma nie ulegają przegrzaniu. To tylko pokazuje, jak wiele czynników może wchodzić w grę!

Częstotliwość używania suszarki do włosów

W zależności od tego, jak często zamierzasz używać suszarki do włosów, zalecamy suszarkę z silnikiem AC lub DC. Jeśli zamierzasz używać jej prawie codziennie, kup suszarkę z silnikiem AC. Zapewni to ochronę włosów i zapobiegnie ich przesuszeniu i puszeniu się. Jest to ważne, ponieważ włosy mają mało czasu na regenerację, jeśli są suszone codziennie. Ponadto silnik AC ma dłuższą żywotność. Używasz urządzenia rzadziej? W takim razie wybierz silnik DC. Jest on nieco tańszy, mniejszy i lżejszy. Jest to bardzo wygodne na przykład podczas podróży.

Często zadawane pytania dotyczące suszarki do włosów

Jaka jest dobra suszarka do włosów?

To zależy wyłącznie od rodzaju włosów i preferencji. Na przykład, czy chcesz suszyć włosy codziennie? W takim razie wybierz suszarkę do włosów z silnikiem AC. Chroni to włosy i zapobiega ich przesuszeniu i puszeniu się. Czy używasz suszarki do włosów okazjonalnie? Wybierz suszarkę z silnikiem prądu stałego. Jest on nieco tańszy, mniejszy i lżejszy.

Jak suszyć włosy?

Zacznij od osuszenia włosów ręcznikiem i użyj ochrony termicznej. Następnie dokładnie rozczesz włosy i podziel je na kilka sekcji. W przypadku grubych włosów mogą to być trzy lub cztery, w przypadku cieńszych włosów dwie. Następnie rozpocznij suszenie od dołu i za każdym razem powoli chwytaj kosmyki włosów. Możesz użyć szczotki lub grzebienia, aby zrobić to w bardziej kontrolowany sposób.

Jaka suszarka do loków?

Zasadniczo do suszenia loków można używać dowolnej suszarki do włosów, o ile jest ona wyposażona w dyfuzor. Pozwala to na naturalne suszenie włosów bez plątania pięknych loków. Zapobiega również wysuszaniu i puszeniu się włosów.

Zakup suszarki do włosów: na co zwrócić uwagę?

Kupując suszarkę do włosów, zwróć uwagę na jej moc i specjalne funkcje. Pracownicy branży fryzjerskiej zalecają taką o minimalnej mocy 1750 watów. Jest to odpowiednia moc dla większości rodzajów włosów. Jeśli masz bardzo gęste włosy, kup suszarkę o mocy 1900 lub 2000 watów. Wówczas czas suszenia będzie krótszy. Ponadto suszarka do włosów może mieć funkcje jonowe i ceramiczne. Pierwsza z nich zapobiega przesuszeniu, a druga rozprowadza ciepło bardziej równomiernie po całej głowie.

Jak gorąca jest suszarka do włosów?

Suszarka do włosów może osiągnąć temperaturę nawet 100 stopni. Oczywiście zależy to wyłącznie od ustawienia urządzenia. Aby zminimalizować uszkodzenia włosów, zalecamy najniższą możliwą temperaturę. To tylko sprawi, że włosy szybciej wyschną.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.