dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Rękawice jednorazowe

Gdy farbujesz swoje lub czyjeś włosy, jednorazowe rękawiczki to zdecydowanie konieczność! Dzięki jednorazowym rękawiczkom pracujesz bardzo higienicznie, a także chronisz swoje dłonie przed plamami z farby do włosów. Dzięki nim ręce pozostają bardzo czyste, więc nie trzeba już szorować uciążliwych plam z farby.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
Marka

 

Rękawice jednorazowe do farbowania włosów

Rękawice jednorazowe mogą być wykorzystywane do wielu różnych celów. Między innymi dzięki nim ręce są czyste. Podczas farbowania włosów potrzebne są liczne przybory do farbowania, w tym jednorazowe rękawiczki! Naturalnie masz kontakt z farbą do włosów, a to może pozostawić plamy na Twoich dłoniach. Jednorazowe rękawice chronią skórę podczas farbowania i zapewniają higienę. Są one dostępne w różnych rodzajach, a także rozmiarach, dzięki czemu zawsze dobrze dopasowują się do dłoni i palców.

Zakup właściwych rękawic jednorazowych

Rękawice jednorazowe wykonane są z różnego rodzaju materiałów, a materiały te pełnią różne funkcje. Na przykład, niektóre materiały są mocniejsze od innych. Niektóre popularne typy to:

  • Rękawice jednorazowe lateksowe: wykonane są z kauczuku naturalnego i dlatego ulegają biodegradacji. Są wygodne w użyciu w ogrodzie, gospodarstwie domowym lub podczas wykonywania obowiązków i zapewniają ochronę między innymi przed bakteriami i wirusami.
  • Rękawice jednorazowe nitrylowe: wykonane są z kauczuku syntetycznego, bardzo wytrzymałe i nie ulegają łatwo rozerwaniu. Są one mocniejsze niż te wykonane z lateksu czy winylu i odporne na działanie np. oleju czy smaru. Czy cierpisz na alergię na lateks? Wówczas dobrą alternatywę stanowią te wykonane z nitrylu.
  • Winylowe rękawice jednorazowe: wykonane są z PCV. W porównaniu do dwóch pozostałych materiałów, ten materiał jest najmniej wytrzymały, ale są one bardzo wygodne. Chronią one między innymi przed olejami i chemikaliami o niskim stopniu ryzyka.

Oprócz tych opcji, można również wybierać spośród typów sproszkowanych i niesproszkowanych. Sproszkowane rodzaje są często łatwiejsze do założenia niż te bez proszku, ale nie nadają się one do stosowania na przykład w przemyśle spożywczym.

Należy pamiętać, że nie każda rękawica jednorazowa nadaje się do każdego zastosowania. Możesz dokładnie określić, do czego się nadają, patrząc na znak CE i normy NEN. Zwróć też uwagę na rozmiar, aby odpowiednio dopasowały się do Twojej dłoni.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.