dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

 

NailPerfect

Na stronie Salontotal.pl posiadamy produkty firmy NailPerfect. NailPerfect to marka posiadająca wiele produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych stylistek paznokci, jak i tych domowych. Asortyment NailPerfect obejmuje zmywacze, lakiery żelowe i różne produkty do pielęgnacji paznokci. Odkryj ofertę ze strony Salontotal.pl już teraz i ciesz się wypielęgnowanymi paznokciami. Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
NailPerfect
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Żelowy lakier do paznokci od NailPerfect

Jednym z najbardziej popularnych produktów firmy NailPerfect jest jej żelowy lakier do paznokci. Ten żelowy lakier do paznokci jest przeznaczony do długotrwałego i dobrego wykończenia na naturalnych paznokciach. W ofercie znajduje się wiele różnych kolorów. Pasty można utwardzać pod lampą UV lub LED. Łatwy do nałożenia i usunięcia, żelowy lakier do paznokci pozostawia błyszczące wykończenie, które może trwać do 3 tygodni bez odprysków i łuszczenia się.

Produkty i akcesoria akrylowe

Inne przedmioty, które można znaleźć na stronie Salontotal.pl od tej marki to wyroby akrylowe. Produkty te są przeznaczone do uzyskania silnego i naturalnego wzmocnienia paznokci. Są one łatwe do zastosowania i mogą być kształtowane w celu stworzenia różnych projektów paznokci. Dzięki m.in. szablonom, naklejkom i brokatom NailPerfect można stworzyć niepowtarzalne i kreatywne stylizacje paznokci. Oprócz lakierów, marka posiada również wiele innych narzędzi i urządzeń dla stylistek paznokci, takich jak pilniki do paznokci czy mniejsze pędzelki.

Pielęgnacja paznokci od NailPerfect

NailPerfect posiada również linię produktów do pielęgnacji paznokci. W skład tej linii wchodzą takie produkty jak: olejek do skórek, wzmacniacze do paznokci i odżywki do paznokci. Dzięki tym produktom można zachować zdrowie i wygląd naturalnych paznokci. Olejki do skórek są opracowane tak, aby nawilżać i odżywiać, natomiast wzmacniacze i odżywki do paznokci pomagają poprawić ogólną wytrzymałość i wygląd paznokci.

Zamówienie od Salontotal.pl

Jeśli tak samo jak my zachwyciliście się profesjonalnymi produktami NailPerfect, to na stronie Salontotal.pl można kupić produkty o wielu zaletach. Wielu innych przeszło przed Tobą, ponieważ obecnie w opiniach klientów otrzymaliśmy ocenę 9,4. Twoje zamówienie zostanie dostarczone za darmo od 35 euro. Jeśli zamówisz produkty przed godziną 22:00 od niedzieli do piątku, możesz zacząć malować już następnego dnia.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.