dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Dezodorant

Prawie każdy z nas używa dezodorantu, ponieważ wszyscy chcemy uniknąć nieprzyjemnego zapachu. Dobry dezodorant nie tylko maskuje zapach, ale także pielęgnuje skórę i zmniejsza potliwość. Na Salontotal.pl mamy różne rodzaje dezodorantów, więc zawsze znajdzie się odpowiedni dla Ciebie!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Sk?adniki
Kategoria
Cena
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Najlepszy dezodorant

Twój organizm robi wszystko, aby utrzymać temperaturę ciała. Jednym ze sposobów na ochłodzenie jest pocenie się, a to dzieje się głównie pod pachami. Tak więc wszyscy się pocimy, ale niektórzy pocą się bardziej i szybciej niż inni. Szczególnie pod pachami tworzy to silny zapach. Aby zamaskować ten zapach i zmniejszyć potliwość, naturalnie chcesz mieć najlepszy dezodorant.

Obecnie istnieje wiele różnych rodzajów i efektów, takich jak spray, wałek czy stick. Można więc wybierać z szerokiej gamy. Oczywiście dużą rolę odgrywa również zapach dezodorantu. Wybierz więc antyperspirant o zapachu, który lubisz, dzięki czemu nie będziesz już musiała martwić się niechcianymi zapachami czy plamami potu na koszulce.

Na stronie Salontotal.pl mamy wszystkie rodzaje dezodorantów; damskie i męskie, a także unisex. I dezodoranty antyperspiracyjne mające na celu zmniejszenie wydzielania potu, nawet jeśli mocno się pocisz. Tak, że jesteś chroniony przed poceniem się przez długi czas. Mamy również wszelkiego rodzaju marki, które mają swoją wizję pielęgnacji skóry i tworzą dla Ciebie najlepsze produkty do pielęgnacji skóry.

Dezodorant w sprayu

Popularną formą jest dezodorant w sprayu. W sprayu antyperspirant i substancja zapachowa są połączone w formie płynnej. Wraz z materiałami pędnymi rozpyla się go następnie pod pachami. Zaletą deo sprayu jest to, że mocno i dobrze rozprowadza zapach.

Dezodorant w sztyfcie

Formą stałą jest dezodorant w sztyfcie. Tutaj składniki robocze są wykonane w postaci miękkiego mydła, które można rozsmarować na skórze. Często w plastikowym pojemniku, który zakręcasz, aby ułatwić aplikację za każdym razem. Zaletą dezodorantu w sztyfcie jest to, że nie trzeba używać gazów pędnych i nie może on wyciekać, ponieważ nie jest to płyn, lecz forma stała.

Dezodorant Roller

Inną formą deo, którą nakładasz bezpośrednio na skórę jest płyn, czyli dezodorant w rolce. Działa to dzięki kulce, która przetacza się przez płyn i uwalnia go na skórę. Płyn ma tę właściwość, że dobrze rozprowadza zapach, ale jednocześnie udaje się zaaplikować antyperspirant bezpośrednio na skórę. Doskonała kombinacja, a więc.

Naturalny dezodorant

Wszystko, co nakładasz na skórę, jest w pewnym stopniu wchłaniane przez organizm, dlatego wiele osób chce mieć naturalne produkty do pielęgnacji ciała. Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy w swoim asortymencie również naturalne dezodoranty. Są one wykonane z naturalnych składników i działają równie dobrze przeciwko niechcianym zapachom potu, a często także jako antyperspiranty.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.