dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Akcesoria do włosów

Oczywiście do dyspozycji masz różnego rodzaju akcesoria do włosów, od gumek po wsuwki. Te akcesoria do włosów występują w wielu różnych markach, typach i rozmiarach. Mamy dla Ciebie szeroki wybór akcesoriów do włosów online! Z pewnością więc znajdzie się dla Ciebie odpowiednie akcesorium.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Akcesoria do włosów

Aby stworzyć najlepsze fryzury, możesz wykorzystać wszelkiego rodzaju akcesoria do włosów, od gumek po wsuwki i opaski. Różne wyglądy wymagają konkretnych akcesoriów do włosów, niewidocznych lub czegoś, co wyróżnia się i pasuje do Twojego stroju. Mamy to wszystko dla Ciebie!

Gumki do włosów

Kiedy myślisz o akcesoriach do włosów, gumki do włosów są oczywiście pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy. Istnieją różne rodzaje gumek do włosów, dlatego wymieniamy te najważniejsze i ich funkcję:

Mini gumki do włosów

Te gumki do włosów są używane głównie do stylizacji i tworzenia ładnych fryzur, gdzie włosy muszą być niewidocznie przytrzymane. Gumki te są więc dostępne również w kolorze przezroczystym i ciemnobrązowym, dzięki czemu nie będą się wyróżniać przy różnych rodzajach włosów.

Spirala elastyczna

Zwykłe gumki mogą ciągnąć za włosy, ponieważ są bardzo ciasne wokół kucyka lub warkocza. W przypadku gumek spiralnych masz tego mniej, bo spiralny kształt inaczej trzyma włosy. Występują one w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Znaną marką spiralnych gumek do włosów jest Invisibobble.

Scrunchies

scrunchie z lat 80-tych można jeszcze wszędzie znaleźć i zdobyć. Gumka z materiałem wokół niej może dopełnić strój. Ten trend idzie i przychodzi, kiedy tylko chce, więc zawsze poręczny, aby mieć inny scrunchie!

Ładne akcesoria do włosów

Różne akcesoria do włosów są nie tylko funkcjonalne, ale także mają za zadanie uzupełnić Twój wygląd. Na przykład, masz wszystkie rodzaje wariantów spinek do włosów i spinki, które uzupełniają strój lub zabezpieczyć włosy w zabawny sposób.

Szpilki do włosów

Mała spinka do włosów jest przydatna do zabezpieczenia zamka, który ma własną wolę, lub utrzymania tych grzywek, które chcesz wyhodować długo z dala od oczu. Wybierając zabawną spinkę do włosów, możesz wyrazić swoją osobowość i sprawić, by pasowała do Twojego stroju!

Suwaki

Pięknych upięć nie da się wykonać bez wsuwek. Dzięki tym niewidocznym spinkom można upiąć piękną fryzurę na galę lub inne wydarzenie, tak aby nikt ich nie widział. Slidery zawsze przydadzą się w domu.

Spinki do włosów

Spinka do włosów to kolejny must-have wśród akcesoriów do włosów. Łatwe utrwalenie fryzury bez zbytnich ceregieli. Spinka do włosów może szybko stworzyć swobodny, a zarazem elegancki wygląd.

Opaski do włosów

Prosta i elegancka lub radosna i na topie - opaska do włosów pozwala utrzymać włosy poza twarzą w miłej atmosferze. Mamy wiele różnych opasek z różnego rodzaju zabawnymi nadrukami lub zwykłymi i prostymi.

Akcesoria do włosów dla dzieci

W naszym asortymencie mamy również wiele zabawnych akcesoriów do włosów dla dzieci. Z zabawnymi motywami, takimi jak jednorożce, zwierzęta i księżniczki. Wszystko w wesołych kolorach i oczywiście dziecięce akcesoria do włosów występują w mniejszym rozmiarze!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.