dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Akcesoria do włosów

Świetna fryzura zaczyna się oczywiście od akcesoriów do włosów. I oczywiście istnieją różne ich rodzaje. Od akcesoriów do włosów po gumki i wsuwki. Te akcesoria do włosów są dostępne w wielu różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Mamy szeroką gamę akcesoriów do włosów online, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Odkryj wszystkie akcesoria na Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Rodzaje akcesoriów do włosów

Dla dziewcząt z krótkimi i długimi włosami akcesoria do włosów są koniecznością. Pozwalają one na stworzenie najlepszych stylizacji. Gumki, wsuwki i opaski do włosów to najbardziej znane akcesoria. Istnieją również specjalne akcesoria do włosów, na przykład niewidoczne gumki lub przyciągająca wzrok spinka. Mamy to wszystko dla Ciebie!

Różne gumki do włosów

Jednym z najbardziej znanych akcesoriów jest gumka do włosów. Jest idealna do robienia kucyka, koka lub warkocza. Jest łatwa w użyciu i nie można mieć ich wystarczająco dużo w domu. Niemniej jednak dostępne są różne rodzaje, takie jak mini gumka do włosów lub gumka spiralna. Mini gumki są używane głównie do stylizacji i tworzenia ładnych fryzur, w których włosy muszą być trzymane razem w niewidoczny sposób. Gumki te są w kolorze przezroczystym i ciemnobrązowym, dzięki czemu nie wyróżniają się na różnych rodzajach włosów. Dzięki spiralnej gumce włosy będą się mniej ciągnąć, a spirala ukształtuje je w inny sposób, aby utrzymać je razem. Jest ona również dostępna w wielu kolorach. Znaną marką spiralnych gumek do włosów jest Invisibobble.

Scrunchie

Dość modną gumką jest scrunchie. Jest to gumka z materiałem wokół niej, która może uzupełnić strój. Scrunchie występuje w cienkich, grubych i wielu kolorowych odmianach. Jest to trend od lat 80-tych. Co więcej, trend ten przemija i pojawia się w dowolnym momencie, więc zawsze warto mieć przy sobie kolejną gumkę!

Utrwalanie włosów

Jeśli chcesz utrwalić swoje włosy, możesz to oczywiście zrobić za pomocą akcesoriów do włosów. Być może wolisz nie robić tego za pomocą gumki. Na szczęście istnieje wiele innych opcji!

Spinki do włosów, wsuwki i klipsy

Mała spinka do włosów jest niezbędna, gdy czasami masz zamek z własną wolą. Spinka jest również idealna, gdy chcesz utrzymać grzywkę z dala od oczu. Wsuwki są niezbędne do wykonania pięknych upięć. Te niewidoczne wsuwki służą do upinania pięknych fryzur. Co więcej, spinka do włosów to kolejny obowiązkowy element wśród akcesoriów do włosów. Z łatwością upinają włosy bez konieczności ich rozplątywania. Spinka do włosów może szybko stworzyć swobodny lub elegancki wygląd. W rzeczywistości wszystkie te akcesoria są niezbędne!

Akcesoria do włosów dla dzieci

Dla dzieci akcesoria do włosów, takie jak gumki i spinki, są bardzo przydatne. Oprócz tego, że są poręczne, mogą być zabawnym i wesołym dodatkiem do fryzury. Dzięki zabawnym motywom, takim jak jednorożce, zwierzęta i kwiaty, są one bardzo wesołe. Akcesoria do włosów dla dzieci są dostępne we wszystkich rozmiarach kolorystycznych.

Zamawianie akcesoriów do włosów

Na Salontotal.pl mamy szeroki wybór akcesoriów do włosów. Zamów swoje ulubione akcesoria do włosów już dziś na Salontotal.pl!

Masz pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub coś jest niejasne, zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Przejdź do kontaktu, aby uzyskać numer telefonu i adres e-mail. Z przyjemnością Ci pomożemy!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.