dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Jaguar

Nie sposób wyobrazić sobie branży fryzjerskiej bez marki Jaguar. Posiadają szeroki wybór różnych artykułów fryzjerskich, w tym nożyczek Jaguar. Nożyczki te są bardzo popularne i dlatego często wybierane w salonach fryzjerskich. Czy znasz już różne narzędzia i nożyczki tej marki? Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednie profesjonalne materiały eksploatacyjne do Twojego salonu fryzjerskiego. Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Nożyczki Jaguar

Szukasz dobrych nożyczek fryzjerskich od sprawdzonej marki? Następnie wybierz nożyczki Jaguar. Naprawdę nie sposób wyobrazić sobie bez nich branży fryzjerskiej i nie bez powodu. Od lat dostarczają niezwykle wysokiej jakości nożyczki. W ramach asortymentu znajdziesz nożyczki do cięcia, nożyczki tnące oraz nożyczki wygładzające. Nożyczki w dużej mierze decydują o wyniku cięcia, dlatego nożyczki Jaguar są opracowywane tylko według ścisłych kryteriów jakości. Jesteś leworęczny? Nie ma problemu! Istnieje również kilka modeli wykonanych z myślą o fryzjerach leworęcznych. Skorzystaj z naszych opcji filtrowania po nożyczkach dla leworęcznych, aby szybko zobaczyć, które nożyczki są dla Ciebie odpowiednie. Jakie to wygodne!

Kup swoje nożyczki Jaguar na Salontotal.pl, bo z tymi nożyczkami fryzjerskimi jesteś zawsze we właściwym miejscu. W różnych liniach opracowano różne nożyczki, aby zaspokoić potrzeby każdego. Dzięki temu zawsze znajdziesz najlepsze nożyczki dla siebie. Czy zdecydujesz się na Pre Style, White Line lub wybierzesz inną linię nożyczek Jaguar? Z tymi wszystkimi nożyczkami uzyskasz najlepsze efekty cięcia w swoim salonie.

Nożyczki fryzjerskie

Nożyczki fryzjerskie Jaguar występują w różnych rozmiarach, modelach i wzorach. Na przykład, szukasz Jaguar nożyczki 5,5 cala lub może Jaguar nożyczki dla effiling włosy? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Popularne nożyczki to Pre Style Ergo Effileer 5,5 cala oraz Satin Plus. Nożyczki mają piękny, klasyczny design dla prawdziwie tradycyjnego cięcia. Mają też eleganckie, polerowane wykończenie. Stylowe, wydajne i wysokiej jakości: to właśnie oznacza ta marka. Z profesjonalnymi nożyczkami Jaguar można przejść długą drogę. Czy używasz już nożyczek fryzjerskich Jaguar do strzyżenia swoich klientów?

Czy wiesz, że oprócz dobrze znanych nożyczek, mają w swoim asortymencie także inne narzędzia? Mają różne suszarki do włosów, prostownice, grzebienie, szczotki, klipsy i trymery. Są one wysokiej jakości i bardzo dobrze nadają się do wykorzystania w salonie fryzjerskim. Kup wszystkie artykuły do salonu na Salontotal.pl.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.