dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Lokówka

Jeśli nie jesteś obdarzona pięknym pękiem loków, idealnym wynalazkiem jest oczywiście lokówka. A także jeśli masz już loki, ale chcesz je nieco bardziej podkreślić. Tak wiele rodzajów włosów, tak wiele pragnień. Wybierz odpowiednią lokówkę na podstawie rodzaju włosów, pożądanej wielkości loków i częstotliwości użytkowania. Po piękne loki zapraszamy na Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Najlepsza lokówka do każdego rodzaju włosów

Przy wyborze lokówki najważniejszy jest rodzaj włosów. Duży wybór ustawień ciepła jest miły, ale ważniejsze jest znalezienie temperatury, która pasuje do Twojego rodzaju włosów. Masz cienkie i delikatne włosy? Wtedy 180 stopni to więcej niż potrzeba, bo cienkie włosy szybciej się nagrzewają, a tym samym szybciej się kręcą. Również jeśli masz farbowane włosy, 180 stopni to ustawienie, którego chcesz użyć. Jeśli masz "normalne" włosy, to 200 stopni prawie zawsze będzie w dobrym kierunku. W przypadku włosów grubych i szorstkich najlepiej zdecydować się na 220 stopni.

Jakie chcesz mieć loki?

Dużą rolę w przypadku lokówki odgrywa również to, jaki rodzaj loków chcesz stworzyć. Czy chcesz mieć duże, falujące loki, czy małe loki o dużej objętości? Oto kilka porad, jaka lokówka jest najlepsza dla każdego rodzaju loków:

Duże, faliste loki

Chcesz stworzyć duże, falujące loki? Najlepiej sprawdzi się do tego nieco grubsza lokówka. Upewnij się, że twoje szczypce mają średnicę co najmniej 25 milimetrów. Kleszcze te mogą być również wykorzystane do tworzenia fal na włosach. Grubsza wersja nie nadaje się do leczenia krótkich włosów.

Średnie loki

Czy wolisz średnie loki, dokładnie pomiędzy dużymi a małymi? Następnie użyj takiego o średnicy od 15 do 24 milimetrów. Za pomocą tej lokówki można również tworzyć fale, choć z nieco mniej naturalnym rezultatem. Ten rozmiar, podobnie jak największy wariant, raczej nie nadaje się do krótkich włosów.

Małe loki, dużo objętości

Jeśli lubisz małe loki o dużej objętości, lokówka o średnicy poniżej 15 milimetrów jest dla Ciebie. Te szczypce tworzą gęstsze, mniejsze loki. Te szczypce nadają się jednak do krótszych włosów!

Naturalne loki

Aby uzyskać najbardziej naturalne loki, wybierz lokówkę stożkową. Ponieważ jest ona szersza przy uchwycie niż przy końcówce, loki będą mniejsze na końcach włosów niż u nasady. Lokówki stożkowe mają szerszą średnicę, dlatego mniej nadają się do krótszych włosów.

Jak często używasz lokówki?

Czy zamierzasz używać lokówki (byle jakiej) codziennie, czy przynajmniej kilka razy w tygodniu? To i tak kup taką z pełnymi płytkami ceramicznymi lub lokówkę tytanową. Zapewniają one równomierne rozprowadzenie ciepła na włosach, dzięki czemu nie dochodzi do ich przegrzania. Pozytywnie dla Twoich loków (bo mniejsza statyczność), ale także dla zdrowia Twoich włosów! Czy używasz go okazjonalnie? Wtedy sprawdzi się ten z powłoką ceramiczną. One również chronią włosy, ale nie trwają tak długo, bo powłoka z czasem się zużywa. W żadnym wypadku nie używaj lokówki ze zużytą powłoką ceramiczną; może ona uszkodzić Twoje włosy!

Pomyślcie też o tym!

Czy są jeszcze inne rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie lokówki? Zdecydowanie! Można też pomyśleć o następujących rzeczach:

  • Lokówki automatyczne: Mało czasu? W takim razie może wersja automatyczna jest właśnie dla Ciebie! Te obracają rurkę automatycznie, więc nie musisz tego robić sam!
  • Długość kabla: Siedząc ze swoją nową lokówką przed lustrem, okazuje się, że kabel nie sięga do gniazdka. Wydaje się to bardzo logiczne, ale większość ludzi nie zastanawia się nad tym. Upewnij się, że masz wystarczającą długość kabla!
  • Błyskawiczne ciepło: Niecierpliwy? Szczypce z funkcją instant heat osiągają pożądaną temperaturę w ciągu kilku sekund!
  • Ekran: Na pewno temperatura jest odpowiednia? Niektóre lokówki mają ekran, na którym można dokładnie odczytać te rzeczy!

Zamów lokówkę w Salontopper

Czy Twoja lokówka jest na stanie? Wtedy można go dostać następnego dnia. Jeśli masz jakieś pytania, po prostu zapytaj naszą obsługę klienta, oni chętnie pomogą!

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak działają lokówki?

Lokówka podgrzewa włosy, a ciepło utrzymuje je w pożądanym kształcie. Z czasem loki będą stopniowo wychodzić i będziesz mogła je ponownie ułożyć.

Do jakiej temperatury dochodzą lokówki?

Lokówki mają różne temperatury maksymalne: 180 stopni, 190 stopni, 200 stopni, 210 stopni, 220 stopni i 230 stopni. Upewnij się, że używasz najniższych możliwych temperatur dla cienkich włosów.

Czy są jakieś lokówki bezprzewodowe?

Tak są! Bardzo poręczna, gdy chcemy szybko zakręcić włosy w podróży. Szczypce są ładowane i mogą działać do półtorej godziny.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.