dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Butelka z aplikatorem

Chcesz farbować włosy łatwo, szybko i dokładnie? Odkryj wygodę butelki z aplikatorem już teraz.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
Marka

Farbowanie włosów

Chciałabyś samodzielnie pofarbować włosy, ale obawiasz się, że efekt nie będzie zadowalający? W takim razie butelka z aplikatorem jest tym, czego potrzebujesz. Dzięki temu poręcznemu narzędziu produkty nakłada się łatwo, szybko i dokładnie, bez bałaganu! Używając butelki, nakładasz farbę do włosów równomiernie na pożądany obszar, nie używając zbyt dużej ilości produktu.

Co to jest butelka z aplikatorem?

Butelka z aplikatorem to często mała butelka z długim, wąskim otworem. Pozwala to na szybkie nakładanie farby, ale także w dawkach. Większość butelek jest wykonana z elastycznego plastiku, dzięki czemu można ją łatwo ścisnąć, a barwnik wypływa przez otwór. Opłucz butelkę i użyj jej ponownie następnym razem. Ułatw sobie farbowanie włosów, używając butelki z aplikatorem.

Jak stosować

Produkty do koloryzacji włosów należy prawidłowo wymieszać. Dlatego ważne jest, aby uważnie przeczytać instrukcję użycia produktu. Wymieszaj produkt bezpośrednio w butelce lub przelej go po wymieszaniu. Upewnij się, że butelka nie jest zbyt pełna, ponieważ nadal musisz być w stanie ścisnąć butelkę, aby nałożyć farbę. Następnie zakręć otwór butelki u nasady włosów i rozprowadź produkt aż po same końce. Ciesz się pięknie ufarbowanymi włosami!

Materiały do malowania

Oprócz butelek z aplikatorami, Salontotal.pl oferuje również różne inne materiały do farbowania włosów. Pomyśl o tacce na farbę, pędzlach, rękawiczkach lub fartuchach do farbowania. Chcesz zacząć samodzielnie farbować włosy? Mamy wszystkie potrzebne materiały do farbowania!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.