dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Włosy z wątkiem

Weft hair to technika przedłużania włosów, w której na własne włosy nakłada się pasmo wcześniej związanych włosów. Na stronie Salontotal.pl mamy włosy na wątku wykonane w 100% z prawdziwych włosów. Dzięki włosom z wątku możesz stworzyć różne długości i objętości, których pragniesz. Poza tym, że są dostępne w różnych długościach, to są dostępne w różnych kolorach. Już teraz odkryj ofertę Salontotal.pl i ciesz się pięknym pękiem włosów w wymarzonej długości.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
Marka

Co to są włosy z wątkiem?

Włosy wątkowe to rodzaj przedłużania włosów produkowany przez splatanie włosów w szeroki pas, zwany również wątkiem. Wątek ten jest często doczepiany do własnych włosów. Przedłużanie włosów jest popularne, ponieważ jest łatwe w użyciu i często jest tańsze niż inne rodzaje przedłużania, takie jak indywidualnie mocowane treski. Ponadto wątek można kupić w różnych rozmiarach, w zależności od tego, ile włosów trzeba dodać.

Różne rodzaje części do włosów

Na stronie Salontotal.pl mamy do dyspozycji fryzury 40cm i 55cm. Dodatkowo przy kawałkach 40cm można wybrać pakiet jednej sztuki lub trzech sztuk. Dzięki włosom na wątku możesz stworzyć pożądaną długość i objętość. Włosy wyglądają naturalnie, ponieważ są wykonane z prawdziwych włosów.

Używanie włosów na wątku

Weft hair to technika przedłużania włosów, w której na własnych włosach zawiązuje się pasmo. Treski mogą być mocowane za pomocą klipsów, pierścieni lub wiązań keratynowych. Kiedy chcesz ponownie wyjąć włosy, możesz zacisnąć pierścienie z powrotem. Dzięki temu można ją łatwo wysunąć z włosów, nie uszkadzając ich. Przy wyjmowaniu kosmyków włosów można użyć szczypiec do zdejmowania. To, ile włosów zawierają poszczególne elementy, różni się w zależności od marki, na przykład na stronie Salontotal.ploferujemy markę DoubleHair. Jeden pasek DoubleHair odpowiada w przybliżeniu 18 pojedynczym pasmom włosów.

Zamów włosy na wątek na stronie Salontotal.pl

Jeśli stałeś się entuzjastą przedłużania włosów, możesz kupić produkty o wielu zaletach na stronie Salontotal.pl. Jeśli zamówisz kolor i długość włosów, która najbardziej Ci odpowiada, zostanie ona dostarczona do Ciebie za darmo od 35 €. Jeśli zamówisz produkty przed godziną 22:00 od niedzieli do piątku, Twoje zamówienie zostanie dostarczone następnego dnia. Wielu innych poszło przed Tobą, ponieważ obecnie w opiniach klientów otrzymaliśmy ocenę 9,4. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem obsługi klienta.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.