dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 4/5

Odżywka

Dobra odżywka jest niezbędna w rutynowej pielęgnacji włosów. Dba bowiem o zewnętrzną część włosów. Po użyciu szamponu skórki są otwarte, a odżywka dba o ich ponowne zamknięcie. Włosy są odżywione i natychmiast czują się gładsze i bardziej miękkie. Czy wiesz już, która odżywka do włosów jest dla Ciebie najlepsza? Chętnie pomożemy.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Co to jest odżywka?

Oprócz szamponu, odżywka jest niezbędna w Twojej podstawowej rutynie. Pielęgnuje głównie zewnętrzną część włosów. Ma pełną konsystencję o właściwościach nawilżających i odżywczych. Twoje włosy natychmiast stają się gładsze, bardziej miękkie i wyglądają na zadbane.

Jaką odżywkę powinnam wybrać?

Istnieje wiele różnych typów. Możesz wybrać odżywkę, która nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, ale możesz też dostosować ją do swojego typu włosów. Na przykład istnieją różne produkty do włosów afro, włosów zniszczonych, włosów blond, włosów poddawanych zabiegom chemicznym, włosów grubych i wielu innych rodzajów włosów. Ale jaka jest najlepsza odżywka do włosów? Mamy szeroki asortyment, skorzystaj z opcji filtrowania, aby łatwo wyszukać produkt, który najlepiej pasuje do Twoich włosów.

Jak działa odżywka do włosów?

Odżywka jest częścią Twojej podstawowej rutyny, ponieważ pielęgnuje głównie zewnętrzną część włosów. Zamyka łuski włosów, które są otwarte po użyciu szamponu. Dzięki temu wypadające włosy są gładkie i sprężyste, łatwe do ułożenia i rozczesania. Włosy nabierają ładnego połysku, a fryzura wygląda bardziej promiennie. Niezastąpiony produkt podczas rutynowej pielęgnacji włosów.

Jak stosować odżywkę do włosów?

Stosujesz go po użyciu szamponu, na długościach i końcach włosów. Czas moczenia różni się w zależności od marki i produktu, przeczytaj wcześniej instrukcje, aby użyć odpowiedniego czasu moczenia. Nigdy nie nakładaj produktu zbyt blisko lub na skórę głowy. Jeśli to zrobisz, skóra głowy będzie produkować więcej sebum, przez co włosy będą się szybciej przetłuszczać. Włosy po użyciu będą wyglądały na odżywione.Chcesz nadać swoim włosom dodatkowy impuls? Następnie spróbuj użyć maski do włosów, którą nakładasz po szamponie, a przed odżywką.

Jaka jest różnica między odżywką a odżywką?

Nie ma różnicy między odżywką a odżywką, oba produkty mają takie samo działanie. Różni się tylko w zależności od marki, jaką nazwę nadają produktowi. Obecnie rzadziej używa się nazwy odżywka.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.