dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Framar

Z produktami Framar w naszym asortymencie może przyjść do nas każda osoba, która chce farbować włosy. Oferujemy więc folie, chusteczki czyszczące i płaszcze fryzjerskie tej marki. W 1978 roku marka rozpoczęła działalność jako mała firma w Kanadzie. Dziś Framar jest znany na całym świecie, a styliści w ponad 100 krajach na całym świecie mogą być obsługiwani przez delikatne produkty z asortymentu marki. Chcesz nadać swoim włosom nowy kolor, podrasować odrosty lub dodać piękne pasemka? W takim razie odwiedź stronę Salontotal.pl po produkty Framar, które pomogą Ci w farbowaniu głowy. Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Pochodzenie Framar

Framar to marka fryzjerska, która specjalizuje się w produktach ułatwiających farbowanie włosów. Podczas kursu koloryzacji włosów założyciele firmy Framar, Frank i Maria, natknęli się na folie używane w farbowaniu włosów. Wykorzystując je, Frank i Maria sami wpadli na pomysł, aby używać wstępnie przyciętych folii przy zakładaniu pasemek. Pomysł ten okazał się tak dobry, że postanowili rozpocząć produkcję folii ciętych. Odtąd folie te mogły być używane również przez wielu innych fryzjerów podczas farbowania włosów.

Folia Framar

Folia Framar to specjalny rodzaj folii wykorzystywany w przemyśle fryzjerskim. Przeznaczona jest do stosowania podczas farbowania włosów, aby zapobiec przedostawaniu się farby na inne partie włosów i przyspieszyć proces koloryzacji. Folia Framar wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na rozdarcia i wycieki. Folia pakowana jest zazwyczaj w wygodne arkusze o różnej wielkości, dzięki czemu fryzjerzy mogą łatwo dopasować ją do pasm włosów, które chcą farbować. Dużą zaletą folii Framar jest to, że jest lekka i cienka, dzięki czemu łatwo ją złożyć i umieścić na włosach. Może również pomóc w zatrzymaniu ciepła, dzięki czemu proces farbowania jest szybszy, a rezultat bardziej równomierny. Folia Framar jest dostępna w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu jej użycie jest zabawne i stylowe zarówno dla fryzjerów, jak i klientów. Jest to przydatne narzędzie do tworzenia różnych efektów kolorystycznych włosów, takich jak pasemka i ombre.

Produkty Framar

Markę można rozpoznać po tęczowym logo na jej czarnym opakowaniu. Produkty znane są również z delikatnych narzędzi o modnych kolorach i nadrukach. Na przykład kolorowe pędzle z zestawu Framar Big Daddy Brush Set są w kolorze czarnym, fioletowym i różowym. Oferują również różne klipsy, takie jak Super Sectioners Pink. Na stronie Salontotal.pl mamy wszystkie te produkty firmy Framar w naszym asortymencie.

Zamów Framar na Salontotal.pl

Jeśli tak samo jak my zachwyciłeś się Framarem, możesz kupić te produkty z wieloma korzyściami na stronie Salontotal.pl. Wiele osób poszło przed Tobą, ponieważ w opiniach klientów otrzymaliśmy ocenę 9,4. Twoje zamówienie zostanie dostarczone bezpłatnie od 35 euro. W przypadku pytań dotyczących produktów lub innych spraw prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Są one dostępne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 21:00 i w sobotę od 10:00 do 16:00.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.