dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Płacić

W Salontotal.pl możesz używać różnych metod płatności. Współpracujemy z dostawcą usług płatniczych MultiSafepay w celu realizacji płatności. MultiSafepay podjął nowoczesne środki bezpieczeństwa, aby Państwa dane były chronione podczas transakcji. Oznacza to, że wszystkie płatności przechodzą przez bezpieczne połączenie SSL.

W przypadku wszystkich metod płatności natychmiast otrzymujemy potwierdzenie płatności i możemy bezpośrednio przystąpić do realizacji Państwa zamówienia. Wszystkie metody płatności są bezpłatne!

Karta kredytowa  
Wystarczy zapłacić za zamówienie za pomocą karty kredytowej MasterCard, Visa, Maestro lub American Express.

PayPal
Jeśli posiadasz konto PayPal, możesz płacić za wszystkie swoje zakupy online za pomocą adresu e-mail.

Apple Pay
Jeśli posiadasz urządzenie Apple, możesz łatwo płacić za pomocą Apple Pay. Płacenie na przykład za pomocą iPhone'a, iPada, Apple Watch'a lub MacBooka nigdy nie było łatwiejsze!

Alipay

Przelew bankowy
Całkowitą kwotę można jednorazowo przelać za pomocą zwykłego przelewu bankowego. Należy pamiętać, że czas realizacji płatności może trwać do 2-3 dni roboczych.

Po złożeniu zamówienia, automatycznie otrzymasz dane do przelewu bankowego. W przypadku płatności przelewem bankowym nie możemy od razu zrealizować Twojego zamówienia, dlatego wysłanie zamówienia zajmie więcej czasu.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.