dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Sassoon

Od ponad 60 lat Sassoon opiera się na rozwoju i zapewnieniu światowej klasy edukacji w swoich akademiach i centrach edukacyjnych na całym świecie. Produkty wpisują się w trendy panujące na wybiegach. W rzeczywistości marka ta współpracuje z wieloma domami mody i posiada właściwe, odpowiednie produkty dla każdego rodzaju włosów. W ramach asortymentu Sassoona znajdziesz koloryzację, pielęgnację i wykończenie. Możesz więc stworzyć swój własny kolor dzięki farbie do włosów i mieć do dyspozycji najwspanialsze produkty pielęgnacyjne od Sassoon professional. Odkryj asortyment już teraz na Salontotal.pl! Czytaj więcej >>

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Sk?adniki
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Historia Sassoona

Sassoon to światowej sławy marka fryzjerska znana z eleganckich i stylowych fryzur. Markę założył słynny fryzjer Vidal Sassoon, który zasłynął z innowacyjnych i gładkich fryzur. Marka oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, w tym szampony, odżywki, lakiery do włosów i produkty do stylizacji. Marka znana jest z wysokiej jakości swoich produktów oraz profesjonalnej obsługi, którą oferuje w swoich salonach na całym świecie. Dzięki swojemu wyjątkowemu i ponadczasowemu stylowi pozostaje jedną z najpopularniejszych marek fryzjerskich na świecie.

Kolorystyka Sassoon

Jednym z jej najbardziej znanych produktów barwiących jest Chromatology Cremagel. Chromatologia to koncepcja kolorystyczna zaprojektowana, aby podnieść, uczcić i rozwinąć kolor w salonie. Wynalazek Chromatologii, linia kolorystyczna Sassoon Professional, to kompleksowy system kolorystyczny z nieskończonymi możliwościami mieszania i zaawansowanym systemem kondycjonowania, który zapewnia spektakularne rezultaty w wysokiej rozdzielczości. Naturalnie wyglądający połysk i odbicie światła sprawiają, że każdy włos ma swój własny charakter i kolor - tak jak naturalne włosy.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.