dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

 

Oolaboo

Oolaboo to holenderska marka, która mocno wierzy w piękno na zewnątrz, które zaczyna się od równego zadbania o swoje wnętrze. W końcu o kondycji Twojej skóry w 70% decydują przyjmowane przez Ciebie składniki odżywcze. Z takim nastawieniem powstało Oolaboo, a piękna marka od tego czasu stała się globalnym sukcesem. Naturalne produkty Oolaboo są wolne od szkodliwych substancji i oferują to, co najlepsze dla Twojej skóry i włosów. Odkryj wszystkie ich produkty już teraz na stronie Salontotal.pl. Czytaj więcej >>

 

Sortowanie

Za stronę
Oolaboo
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Problemy ze skór? g?owy
Problemy z w?osami
Problemy Skórne
Huidtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Sk?adniki
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Produkty do włosów Oolaboo

Na stronie Salontotal.pl oferujemy kilka produktów do włosów od Oolaboo. Do stylizacji włosów wybierz pastę lub piankę plumpingową. Ta nieobciążająca pianka sprawi, że Twoje włosy będą pełniejsze i grubsze. Dodatkowo dzięki temu produktowi można utrzymać włosy w dobrej kondycji przez długi czas. Nadaje siłę, objętość i sprawia, że składniki odżywcze mogą być odpowiednio wchłaniane przez włosy. Do mycia i pielęgnacji włosów dostępne są produkty do kąpieli włosów i odżywki. Produkty do włosów Oolaboo sprawią, że będziesz wyglądać promiennie.

Pielęgnacja twarzy Oolaboo

Oprócz produktów do włosów, marka oferuje również wysokiej jakości pielęgnację twarzy. I oczywiście to wszystko można znaleźć również na stronie Salontotal.pl. W ramach naszego asortymentu znajdziesz wszystkie rodzaje: kremy na dzień, maseczki, peelingi i opalanie natryskowe. Ten ostatni dzięki swoim naturalnym składnikom nadaje ciału ładną opaleniznę. Dzięki temu będziesz wyglądać, jakbyś właśnie wróciła z wakacji. Pielęgnacja skóry Oolaboo w połączeniu z pysznymi produktami do włosów sprawi, że będziesz wyglądać zdrowo, nawilżona i miękka. Wszystko dzięki naturalnym składnikom.

Oolaboo dla domu: kremowy spray i patyczki zapachowe Oolaboo

Jeśli chcesz dopełnić moment samoopieki, kup pyszne zapachy Oolaboo do domu. Najbardziej znanym z tej marki jest OOOO De Parfum. Zapach ten można kupić w postaci sprayów do pomieszczeń, świec zapachowych i patyczków zapachowych. Tworzy urocze ciepłe uczucie dzięki zapachom drzewa sandałowego i skóry. Spray świetnie nadaje się również do pościeli i zapewnia przyjemne doznania zapachowe.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.