dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

ghd

Od 2001 roku słynna marka fryzjerska ghd jest nie do przeoczenia. Dzięki swoim pionierskim innowacjom z łatwością tworzy wszystkie pożądane wyglądy. Oferuje wszystko, czego potrzebują Twoje włosy do suszenia, układania, kręcenia i ochrony. Marka kosmetyczna jest numerem jeden dla stylistów, fryzjerów i miłośników piękna. Ghd: dzień dobrych włosów. Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
ghd
Hairtype
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

włosy ghd

Marka ghd powstała w Yorkshire, gdy trzech fryzjerów opracowało produkt do stylizacji włosów i rozpowszechniło go na całym świecie. Z biegiem lat ghd szybko zyskało profesjonalny i wysoki status i dużo współpracowało z najlepszymi profesjonalnymi stylistami. Możesz z łatwością stworzyć prostą, gładką lub pełną objętości fryzurę z pięknym połyskiem w mgnieniu oka, na przykład dzięki linii suszarek do włosów ghd! Comiesięczna wizyta w salonie nie jest już konieczna z łatwością stworzysz swój własny salon w domu z ghd!

bestsellery ghd

  • Ochrona cieplna Bodyguard: zawiera unikalny system ochrony cieplnej. Stwórz idealną fryzurę za pomocą profesjonalnych podgrzewanych narzędzi do stylizacji, bez obaw o uszkodzenie włosów.
  • Suszarka do włosów Helios: Suszarka ghd Helios™ została opracowana przez zespół naukowców, profesjonalistów w dziedzinie stylizacji i inżynierów zapewniających pięknie gładkie rezultaty. Dodatkowo tworzy również piękny połysk.
  • Prostownica Gold Styler: Prostownica ghd Gold Styler to Nowy złoty standard. Prostownica wyposażona w innowacyjną technologię dwustrefową zapewniającą wysokiej jakości rezultaty, posiada dwa czujniki ciepła gold® nowej generacji (po jednym w każdej płytce), aby utrzymać stałą i optymalną temperaturę stylizacji 185 stopni.
  • Curve Soft Curl Tong: Wspaniałe , zdrowo wyglądające loki, które trwają. To właśnie możesz stworzyć dzięki stringom Curve Soft Curl. Profesjonalna lokówka o średnicy 32 mm tworzy miękkie, pięknie opadające loki i objętość u nasady włosów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy ghd ma również narzędzia bezprzewodowe?

Tak, opracowali prostownicę bezprzewodową mianowicie unplugged styler.

Jak działa stylizator bez podłączenia do prądu?

Stylizator bez podłączenia do prądu działa prawie tak samo jak inne prostownice ghd, ale na baterie! Przeczytaj o tym wszystkim na blogu: stylizator unplugged.

Ile wynosi gwarancja na narzędzia ghd?

Ghd udziela dwuletniej gwarancji na swoje narzędzia. W razie czego zawsze można się z nami skontaktować.

Czy prostownice i/lub lokówki wyłączają się automatycznie?

Tak, lokówki i prostownice mają automatyczny tryb uśpienia po 30 minutach bezczynności.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.