dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Pier Augé

W 1961 roku Pierre Jules Augé, wizjoner i oddany farmaceuta, opracował swój pierwszy produkt kosmetyczny jako wyznanie miłości dla swojej żony Lucienne, której skóra była krucha i delikatna. Poznaj produkty Pier Augé już teraz. Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
Pier Augé
Huidtype
Sk?adniki
Kategoria
Cena

Charakterystyka Pier Augé

  • Francuska marka
  • Ponad 60 lat doświadczenia
  • Oparte na badaniach naukowych
  • Zrodzony z miłości do skóry

Charakterystyka Pier Augé

  • Francuska marka
  • Ponad 60 lat doświadczenia
  • Oparte na badaniach naukowych
  • Zrodzony z miłości do skóry

O marce

Pier Augé, marka, na którą zasługuje Twoja skóra. W świecie pielęgnacji skóry istnieją niezliczone marki, które obiecują dbać o skórę, ale Pier Augé idzie dalej. Od ponad 60 lat ta francuska marka jest synonimem naturalnego piękna i ponadczasowej elegancji. Podaruj swojej skórze pielęgnację, na jaką zasługuje i ciesz się promienną, zdrową skórą!

Historia Pier Augé

Pier Augé, założona w 1961 roku, nosi imię swojego wizjonerskiego założyciela, Pierre'a-Julesa Augé. Jego celem było stworzenie innowacyjnych produktów do pielęgnacji skóry, które podkreślałyby jej naturalne piękno bez użycia szkodliwych substancji chemicznych. Od samego początku marka koncentrowała się na połączeniu nauki i natury, aby zapewnić rozwiązania dla szerokiej gamy problemów skórnych. Produkty zapewniają skórze wszystko, czego potrzebuje, aby pozostać silną i zdrową.

Produkty

Filozofia Pier Augé opiera się na szacunku dla skóry i środowiska. Marka rozumie, że każda skóra jest wyjątkowa i dlatego wymaga indywidualnych rozwiązań. Produkty marki są opracowywane przy użyciu najnowocześniejszej nauki i technologii, ale bez kompromisów w zakresie stosowanych składników. Kolejnym ważnym aspektem filozofii jest obietnica bezpieczeństwa i przejrzystości. Wszystkie produkty są dokładnie testowane i spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa. Co więcej, nie są testowane na zwierzętach.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.