dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Maska do włosów

Szukasz produktu, który nada Twoim włosom dodatkowy impuls? W takim razie dobra maska do włosów jest tym, czego szukasz! Maskę do włosów stosujesz raz lub dwa razy w tygodniu jako dodatkową pielęgnację oprócz szamponu i odżywki. Posiadamy szeroki wybór dobrych masek do włosów, aby każdy mógł znaleźć odpowiedni produkt. Skorzystaj z naszych opcji filtrowania, aby znaleźć najlepszą maskę do włosów dla Twojego typu włosów.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Stosowanie maski do włosów

Maska do włosów to dobrze skoncentrowany produkt do włosów, który sprawia, że włosy są intensywnie pielęgnowane od wewnątrz i dzięki temu zyskują prawdziwy zastrzyk energii. Nie można zatem porównywać tego do odżywki. Odżywka jest mniej intensywna i dba głównie o zewnętrzną część włosów. Maska do włosów ma pełniejszą konsystencję i działa głębiej we włosach. Dzięki temu może nawilżać, wzmacniać, zmiękczać, naprawiać czy odżywiać włosy. Po użyciu włosy są miękkie i wyglądają na błyszczące. Niezbędny produkt w Twojej łazience.Maskę do włosów nakładasz po użyciu szamponu, a przed odżywką. Weź pożądaną ilość maski i nałóż na długości i końce włosów. Nie nakładaj go u nasady włosów, gdyż może to spowodować szybsze przetłuszczanie się włosów.Czas moczenia różni się w zależności od produktu i marki, więc przedtem dokładnie przeczytaj instrukcje dotyczące sposobu użycia produktu. Czy czas moczenia dobiegł końca? Następnie dobrze spłukać maskę.Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj maskę do włosów raz lub dwa razy w tygodniu.Czy używasz już maski w swojej rutynie pielęgnacji włosów?

Najlepsza maska do włosów

Istnieje wiele różnych rodzajów masek. Możesz wybrać maskę, która nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, ale możesz też dostosować ją do swojego typu włosów. Na przykład istnieją różne maski do włosów afro, włosów zniszczonych, włosów blond, włosów poddanych zabiegom chemicznym, włosów grubych i wielu innych rodzajów włosów. Ale jaka jest najlepsza maska do włosów? Skorzystaj z naszych opcji filtrowania, aby łatwo wyszukać produkt, który najlepiej pasuje do Twoich włosów.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.