dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

O nas

Hej! Niesamowite, że interesujecie się Salontotal.pl sklepem internetowym. Poznajcie nas!

Salontotal.pl to ambitna firma pełna przechodniów, którzy chcą dać ci najlepsze produkty do włosów w historii! Oczywiście z wszystkimi wymaganiami, które od nas wymagasz: szybka dostawa, niesamowite ceny i najlepsze rady.

A więc, jeśli masz jakieś pytania dotyczące konkretnego produktu lub problemu z włosami? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, a nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać ten problem. Niezależnie od Twojego budżetu, zawsze znajdzie się rozwiązanie, ponieważ każdy powinien mieć możliwość cieszyć się zdrowymi i pięknymi włosami. Dzięki naszej szerokiej gamie produktów znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.


Trading Toppers
Salontotal.pl jest częścią Trading Toppers B.V.; młodej, dynamicznej i renomowanej firmy, która korzysta z różnych sklepów internetowych w Holandii i za granicą. Oprócz tego Trading Toppers B.V. działa również jako hurtownik dla biznesu B2B w różnych kategoriach produktów, dla sklepów internetowych, hurtowni i innych dostawców w Europie. Dzięki naszej rozbudowanej ofercie możemy zaoferować najlepsze warunki. Dowiedz się więcej o naszym dziale B2B.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.