dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Głowice tnące

Czy Twoja maszynka do strzyżenia nadal jest Twoim wiernym towarzyszem, ale wydajność głowicy tnącej zaczyna spadać? Na Salontotal.pl mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wymień ostrze tnące i popraw jakość golenia, wybierając wysokiej jakości oryginalne głowice tnące zaufanych marek.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
Marka

Wymiana stępionego lub złamanego ostrza maszynki do strzyżenia

Nie trzeba żegnać się z zaufanymi maszynkami do strzyżenia. Jeśli okaże się, że rezultaty golenia nie są takie jak kiedyś, może to oznaczać, że głowica tnąca lub ostrze tnące są po prostu zużyte. Dzięki naszemu wyborowi wysokiej jakości głowic tnących i ostrzy tnących możesz łatwo i szybko wymienić stare, stępione lub zepsute ostrze tnące. Dobrą wiadomością jest to, że większość naszych głowic tnących i ostrzy tnących można bez trudu przymocować do maszynki do strzyżenia lub trymera. Wymienna konstrukcja oznacza, że możesz zamontować nową głowicę tnącą w ciągu kilku sekund, a Twoje urządzenie znów będzie jak nowe.

Nowy początek dla maszynki do strzyżenia

Nowa głowica tnąca lub ostrze tnące to nowy początek dla maszynki do strzyżenia. Natychmiast zauważysz różnicę w jakości golenia. Ostre krawędzie tnące zapewniają gładkie i precyzyjne golenie, pozwalając bez wysiłku uzyskać gładki i profesjonalny wygląd. Oczywiście ważne jest również, aby nowa głowica tnąca była odpowiednio konserwowana i czyszczona.

Kup głowice tnące

Na Salontotal.pl jesteśmy dumni z naszej zróżnicowanej oferty wysokiej jakości głowic tnących i ostrzy tnących. Nasze produkty i marki są starannie dobierane, aby zaspokoić potrzeby zarówno profesjonalnych fryzjerów, jak i osób golących się w domu. Oferujemy idealną równowagę między wydajnością, trwałością i łatwością użytkowania. Nie czekaj dłużej i już dziś wybierz nową głowicę lub ostrze tnące z Salontotal.pl.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.