dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Trymer

Szukasz urządzenia do przycinania włosów na twarzy? Wtedy trymer do włosów jest tym, czego potrzebujesz. Z łatwością sprawdzają się przy napinaniu konturów włosów i przycinaniu wąsów, brody czy bokobrodów. Istnieje wiele różnych typów, ale który w tej chwili jest najlepszym trymerem? Chętnie pomożemy.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Trymer do włosów i trymer do nosa

Dzięki trymerowi do włosów można utrzymać kontury, wąsy, brodę i bokobrody ładne i gładkie. Urządzenia są wygodne w trzymaniu i można z nimi pracować bardzo precyzyjnie. Większość trymerów jest wyposażona w nakładki umożliwiające przycięcie włosków do pożądanej długości. Pamiętaj o regularnej konserwacji urządzenia dla dłuższej żywotności!

Trymer do uszu i nosa jest niemal niezbędny w łazience. Są one specjalnie wykonane do przycinania włosów w kłopotliwych miejscach. Włoski niestety rosną również w małych miejscach, tych niestety nie da się usunąć dużym urządzeniem. Jeśli nie lubisz niechcianych włosów, to ta Moser Senso jest dla Ciebie. Niektóre urządzenia zawierają również szczoteczkę do przycinania brwi.

Najlepszy trymer

Jaki jest najlepszy trymer trudno powiedzieć. Czy masz krótką brodę lub zarost? Szukasz wersji bezprzewodowej czy przewodowej? Chciałbyś mieć urządzenie wielofunkcyjne z wieloma przystawkami czy takie bez dodatków? Istnieje wiele różnych typów i marek, ale to, który z nich najbardziej Ci odpowiada, jest sprawą osobistą. Wicemistrzami z Salontotal.pl są serwisy Wahl Super 1592, Andis Profoil TS-2 Shaver Plus oraz Comair Black Expert.

Różnica między trymerem a klipsownicą

Do grubszych prac nadaje się kosiarka. Dotyczy to również skrócenia długich(er) włosów i długiej brody. Dzięki trymerowi można pracować bardziej precyzyjnie. Zęby są bliżej siebie, a aparat jest nieco mniejszy. Jest to świetne rozwiązanie do precyzyjnych prac, takich jak przycinanie brody czy wąsów, ale także do utrzymania gładkich konturów.

Konserwacja trymera

Ważne jest, aby regularnie konserwować swój trymer. Usuń luźne włosy z urządzenia i dobrze naoliw ostrza. Olejek ten jest bardzo cienki, płynny i nietłusty. Włosy nie będą więc wbijać się między ostrza, zachowując ich ostrość na dłużej. Konserwacja ulubionego urządzenia jest więc niezbędna, aby przedłużyć jego żywotność. Wszystkie produkty do konserwacji można również zamówić u nas.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.