dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Bioderma

Bioderma to marka zapewniająca najlepszą pielęgnację skóry. Marka posiada szeroką gamę produktów, w tym kremy, żele i wody micelarne. Możesz wybrać Biodermę zarówno do oczyszczania, jak i pielęgnacji skóry. Ponadto produkty są odpowiednie dla różnych rodzajów skóry. Od skóry wrażliwej po inne choroby skóry: Bioderma pomaga dbać o skórę w najlepszy sposób. Odkryj produkty.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena

Czym jest Bioderma?

Bioderma to francuska marka dermatologicznych produktów do pielęgnacji skóry. Posiada ona doświadczenie od dłuższego czasu: marka została założona w 1977 roku. Bioderma jest znana z produktów opracowanych z głębokim zrozumieniem biologii skóry. Bioderma oferuje rozwiązania dla różnych typów skóry, takich jak skóra wrażliwa lub choroby skóry. Produkty są opracowywane z poszanowaniem bariery skórnej i często są hipoalergiczne. Oznacza to, że istnieje niskie ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Dobre dla Twojej skóry! Celem Bioderma jest zachowanie i przywrócenie naturalnej równowagi skóry.

Markowe produkty

W asortymencie Bioderma znajdziesz różne produkty. Są to produkty do pielęgnacji skóry zaprojektowane i dostosowane do różnych rodzajów i potrzeb skóry. Należą do nich kremy, żele, woda micelarna i spraye SPF. Możesz zwrócić się do marki z "normalną" skórą, ale także zdecydowanie, jeśli masz wrażliwą skórę, skórę trądzikową lub choroby skóry. Hipoalergiczne składniki szanują i wspierają skórę, promując jej zdrowie.

Co oznacza ta marka?

Bioderma oznacza produkty dermatologiczne, które szanują każdą skórę. Francuska marka opracowuje produkty do pielęgnacji skóry i jest obecnie powszechnie znana w dziedzinie biologii skóry. Dzięki hipoalergicznym formułom i skupieniu się na równowadze skóry, Bioderma oferuje skuteczne rozwiązania dla różnych rodzajów skóry i potrzeb, w tym skóry wrażliwej i specyficznych chorób skóry.

Zamów w Salontotal.pl

Na stronie Salontotal.pl mamy szeroką gamę produktów. Znajdziesz tu między innymi produkty Bioderma. Zamów swoje ulubione produkty na Salontotal.pl!

Masz pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub coś jest niejasne, zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Przejdź do kontaktu, aby uzyskać numer telefonu i adres e-mail. Z przyjemnością Ci pomożemy. Życzymy udanych zakupów na Salontotal.pl!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.