dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

African Pride

African Pride to wiodąca marka kosmetyków do pielęgnacji włosów, której celem jest promowanie zdrowych i pięknych włosów u osób z kręconymi lub puszącymi się włosami. Marka rozumie wyjątkowe potrzeby i wyzwania związane z kręconymi, puszącymi się włosami i opracowała szeroką gamę produktów, aby sprostać tym potrzebom.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Sk?adniki
Kategoria
Cena

African Pride Shea Miracle

Linia produktów African Pride Shea Miracle to niezwykła kolekcja produktów do pielęgnacji włosów zaprojektowana specjalnie w celu naprawy i rewitalizacji suchych, zniszczonych i łamliwych włosów. Głównym składnikiem tej linii produktów jest masło shea, co czyni ją idealnym wyborem dla osób z kręconymi, puszącymi się włosami, które potrzebują dodatkowego nawilżenia i pielęgnacji. Produkty z linii Shea Miracle są wolne od szkodliwych siarczanów, parabenów i olejów mineralnych, dzięki czemu są bezpieczne dla włosów i środowiska.

Odżywka bez spłukiwania African Pride Shea Miracle

African Pride Shea Miracle Leave-In Conditioner to niezbędny produkt do pielęgnacji włosów, opracowany specjalnie w celu naprawy i rewitalizacji suchych, zniszczonych i łamliwych włosów. Ta odżywka bez spłukiwania należy do znanej serii African Pride Shea Miracle, która koncentruje się na wykorzystaniu masła shea do promowania naturalnego piękna włosów. Masło shea jest znane ze swojej zdolności do głębokiego nawilżania, zmiękczania i odżywiania włosów, przywracając im zdrowie i blask.

Odżywka African Pride Shea Moisture Bouncy Curls Pudding

African Pride Shea Moisture Bouncy Curls Pudding to świetny produkt do stylizacji, który podkreśla i definiuje kręcone włosy. Dzięki zaletom masła shea i innych naturalnych składników, produkt ten tworzy piękne, sprężyste loki bez puszenia się. Podobnie jak inne produkty African Pride, Shea Moisture Bouncy Curls Pudding jest wolny od szkodliwych siarczanów, parabenów i olejów mineralnych. Ponadto pudding chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi wysoką temperaturą i czynnikami zewnętrznymi.

Kup produkty African Pride w Salontopper

Jeśli zamówisz swoje ulubione produkty do włosów African Pride na Salontopper.pl przed 22:00, Twoje zamówienie zostanie dostarczone jutro. Jeśli kwota zamówienia wynosi 35 € lub więcej, wyślemy je za darmo.

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub coś jest niejasne, zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Nasz dział obsługi klienta jest dostępny od poniedziałku do piątku od 09:00 do 21:00, w soboty od 10:00 do 16:00.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.