dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Wosk do włosów

Szukasz delikatnego wosku do włosów, który będzie pasował do Twojego typu włosów? W takim razie Salontotal.pl to miejsce, w którym warto być. Chciałabyś, aby Twoje włosy przez długi czas nie traciły kształtu, a przy tym nie były twarde? Wtedy wosk jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wosk jest nieco bardziej tłusty niż żel, dzięki czemu nie staje się twardy. Zużywasz tylko niewielką ilość wosku, a on sam dłużej pozostaje na włosach. Twoje włosy pozostaną w formie przez cały dzień, gdy użyjesz wosku do włosów.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Najlepszy wosk do włosów

Wosk ułatwia układanie włosów, a fajne jest to, że po jego użyciu można je również ponownie ułożyć. Jest przeciwieństwem żelu, dlatego nie utwardza włosów. Konsystencja wosku jest na ogół twarda i sucha.

Co wosk robi z włosami?

Wosk do włosów pozwala na stylizację włosów krótkich i średniej długości oraz zapewnia dodatkowe utrwalenie fryzury. Nadaje się szczególnie do stylizacji włosów upiętych lub zaczesanych do tyłu. Zaletą wosku? Dzięki niemu włosy są ładnie zdefiniowane i łatwo można je ponownie ułożyć. Możesz również wybrać, czy chcesz uzyskać matowy czy błyszczący wygląd.

Różne rodzaje wosku

Dostępne są więc różne rodzaje. Poniżej wyjaśnimy niektóre z nich:

Wosk do włosów na bazie wody: REF Rough Wax 505 to wosk do włosów, który nadaje objętość, strukturę i maksymalną wytrzymałość. Ten wosk do włosów zapewnia włosom definicję, teksturę i ekstremalną separację z matowym wykończeniem.

Wosk do włosów z matowym wykończeniem: Red One Matte Hair Wax Black to wosk do stylizacji z matowym wykończeniem. Dzięki temu woskowi łatwo nadasz kształt swoim włosom, a dodatkowo pozostaną one w tym kształcie przez długi czas.

Wosk do włosów z połyskiem: Red One Full Force Aqua Hair Wax Blue to wosk o zapachu bubblgum. Dzięki temu woskowi można dowolnie układać włosy, nie powodując ich przetłuszczenia i twardości. Dodatkowo nadaje włosom połysk.

Jak go używać

Przed nałożeniem wosku można wykonać następujące czynności:

Krok 1: chwyć niewielką ilość na palec mniej więcej wielkości grochu.
Krok 2: roz etrzyj go w dłoniach i rozetrzyj między dłońmi zgodnie z ciepłem, aby łatwiej było go nałożyć.
Krok 3
: nałóż go na włosy. Możesz np. zacząć najpierw od tyłu włosów i powoli przechodzić do przodu.
Krok 4:
jeśli to konieczne, opuszkami palców ułóż luźne pasma.

Wskazówka: Stylizacja włosów za pomocą wosku nie ma tak naprawdę wytycznych co do tego, co jest dobre, a co złe. Ważne jest jednak, aby nie używać go zbyt dużo, aby włosy nie przetłuszczały się zbytnio.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.