dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Mason Pearson

Na stronie Salontotal.pl znajdziesz szeroki wybór szczotek do włosów Mason Pearson. Kiedy trzymasz w ręku jeden z delikatnych pędzli Mason Pearson od razu czujesz jego jakość i magię. Jedno jest pewne, kiedy już przyzwyczaisz się do pędzla Mason Pearson, nigdy nie będziesz chciała niczego innego! Oprócz błyskawicznego rozplątywania włosów, posiada wiele innych wspaniałych funkcji... Czytaj dalej >>

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena

Mason Pearson Brush

Szczotka z historią... w rzeczywistości jest to firma rodzinna, która istnieje od 130 lat. Jest więc pełna kunsztu i innowacji. Uwielbiana od pokoleń, brytyjska konstrukcja wciąż sprawdza się jako jedna z najlepszych na rynku. Mason Pearson inżynier i wynalazca marki rozpoczął swoją karierę od projektowania krosien do obróbki wełny. Niewiele później Mason jako pierwszy wynalazł wiertarkę szczotkową i tak narodziła się ta wspaniała marka!

Ręcznie robiona szczotka

W ramach asortymentu Mason Pearson znajdziesz bardzo szeroki wybór szczotek do włosów tylko najwyższej jakości. Delikatnie rozplątuje włosy, pozostawia piękny połysk i pobudza krążenie skóry głowy. W skrócie - miękkie, lśniące i zdrowe włosy po użyciu jednej z delikatnych szczotek do włosów Mason Pearson. Do 1905 roku trwało doskonalenie i szlifowanie jego techniki, która nadal w dużej mierze musiała być wykonywana ręcznie. W ten sposób powstała pneumatyczna szczotka do włosów z gumową poduszką, a on sam opatentował swój produkt. Ten podstawowy produkt prawie nie zmienił się od lat 20. ubiegłego wieku, nadal działa magicznie na włosy i wiele osób przysięga na niego!

Różne rodzaje szczotek

Czym różnią się pędzle Mason Pearson? Ważne jest, aby najpierw przyjrzeć się swojemu rodzajowi włosów, wziąć pod uwagę ich grubość. Na przykład, Mason Pearson Small Extra Pure Bristle B2 jest specjalnie zaprojektowany dla delikatnych włosów. Szczotka Mason Pearson BN3 Handy Bristle & Nylon ponownie nadaje się do włosów normalnych i grubych. Jest to również wyraźnie zaznaczone na szczotkach.

Jak wyczyścić szczotkę Mason Pearson?

Ważne jest, aby szczotka do włosów była czysta i aktualna. W tym celu w zestawie znajduje się mała szczoteczka do regularnego czyszczenia pędzla. Do pędzla dołączone są szczegółowe informacje jak utrzymać pędzel w dobrym stanie, aby służył jak najdłużej. Na przykład nie używaj detergentów do czyszczenia szczoteczki, ponieważ uszkodzi to włosie i czerwoną poduszkę. Szczotka do włosów to trwały produkt do włosów, którym możesz cieszyć się przez lata! Można też wybrać stronę Mason Pearson Hairbrush Cleaner 100ml podczas czyszczenia pędzla.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.