dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Głowice ćwiczebne

Na stronie Salontotal.pl znajdziesz główki treningowe z prawdziwymi włosami, które mogą pomóc Ci w szkoleniu lub kursie fryzjerskim. Lalka będzie optymalnie wspierać Cię w zawodzie fryzjera. Oferujemy głowice treningowe marki Comair. Można wybrać różne długości włosów dla lalki, np. długość włosów 30, 40 i 50 cm. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania główki fryzjerskiej z brodą. Brody mają 25 cm. Jeśli chodzi o same głowice treningowe oraz o stojaki i zaciski do głowic, to trafiłeś we właściwe miejsce. Dzięki zastosowaniu statywu, główka fryzjerska jest solidnie zamocowana i można spokojnie zająć się swoimi sprawami.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
Marka

Głowy do ćwiczeń z prawdziwymi włosami

Głowice treningowe oferowane przez Salontotal.pl wykonane są z prawdziwych włosów. Te najbardziej przypominają włosy prawdziwych klientów. Wybierasz zrobienie ładnego warkocza, czy wolisz poćwiczyć farbowanie włosów? To wszystko jest możliwe. W rzeczywistości głowice treningowe nadają się do cięcia, koloryzacji i stylizacji. Zaletą manekina z prawdziwymi włosami jest to, że włosy mogą wytrzymać gorętsze temperatury. Bardzo poręczne, jeśli chcesz poćwiczyć np. dodawanie loków. Aby mieć pewność, że będziesz mógł używać swojego manekina jak najdłużej, możesz użyć specjalnych środków do pielęgnacji. Produkty te dbają o prawdziwe włosy Twojej lalki.

Dla studentów, stażystów lub kursów doszkalających

Nieważne, czy jesteś w zawodzie od lat, czy dopiero zaczynasz: z główką fryzjerską zawsze możesz się uczyć. Na kursie fryzjerskim nauczysz się strzyc i farbować włosy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nauczysz się układać włosy i jak najlepiej je pielęgnować. Istnieją również różne kursy pozwalające na opanowanie fryzjerstwa. Dzięki tym kursom już po 10 zajęciach praktycznych możesz samodzielnie doradzać i strzyc włosy. Posiadanie główki treningowej jest więc idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu fryzjerstwa lub dopiero rozpocząć naukę rzemiosła.

Zamówić głowice treningowe w Salontotal.pl

Czy zachwyciły Cię głowy do ćwiczeń z prawdziwymi włosami? I nie możesz się doczekać, aby zacząć ciąć, kolorować i stylizować swojego manekina? Następnie zamów głowicę treningową na stronie Salontotal.pl. Jeśli złożysz zamówienie w niedzielę do piątku przed godziną 22:00, dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć paczkę do Twojego domu następnego dnia. Powyżej 35 euro zamówienie zostanie dostarczone do Ciebie za darmo. Nasz dział obsługi klienta jest dostępny dla wszystkich Twoich pytań od poniedziałku do piątku od 9:00 do 21:00. Chętnie pomożemy.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.