dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Layrite

Miłą i fajną marką jest amerykańska firma Layrite. Została opracowana przez Donniego Hawleya z myślą o stworzeniu dobrej pomady, która będzie łatwo zmywalna. Motto Layrite brzmi zatem "Siła wosku, zmywa się jak żel". Teraz Layrite rozszerzył swoją działalność o kilka innych produktów do stylizacji i innych produktów barberingowych. czytaj dalej>>

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Charakterystyka Layrite

  • Dla mężczyzn
  • Łatwo zmywalny
  • Popularne produkty do stylizacji

Charakterystyka Layrite

  • Dla mężczyzn
  • Łatwo zmywalny
  • Popularne produkty do stylizacji

Kup Layrite

W Salontopper można kupić wiele różnych produktów z Layrite. Marka ta posiada rozbudowaną linię do stylizacji, ale także kilka innych produktów, takich jak szampon i odżywka, a także produkty do golenia. Szczególnie popularne są produkty do stylizacji, ponieważ są łatwo zmywalne. Tak więc w Layrite można kupić nawet produkty duo!

Produkty Layrite

Założyciel Donnie Hawley był informowany przez tak zwanych "ekspertów", że "barbering" nie będzie działał i że jest to zawód umierający. Zignorował je i zirytowany statusem quo dostrzegł możliwości tam, gdzie inni widzieli ograniczenia. Jego nowe produkty Layrite na bazie wody były już uwielbiane przez klientów i chciał to wykorzystać. I to dążenie zapewniło marce sukces w postaci najwyższej jakości produktów Layrite!

Szczególnie popularne są produkty Layrite do stylizacji. Są one najczęściej na bazie wody, więc łatwo je zmyć. Poniżej przedstawiamy trzy najpopularniejsze produkty.

Layrite Cement Clay

Ten Cement Clay jest bardzo popularnym produktem. Jest to glinka o naturalnym, matowym wykończeniu. Wiąże włosy dla uzyskania większej tekstury i objętości. Możesz go zmieniać przez cały dzień i jest łatwo zmywalny, ponieważ jest na bazie wody.

Layrite Super Hold Pomade

Szukasz pomady żelowej na bazie wody to Super Hold Pomade jest dla Ciebie. Mocno utrwala włosy, dzięki czemu pozostają one na swoim miejscu przez cały dzień, a także nadaje im ładny połysk. Ponieważ jest na bazie wody, można go łatwo spłukać.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Layrite jest na bazie wody?

Tak, wszystkie produkty do stylizacji Layrite są na bazie wody, dzięki czemu łatwiej je zmyć.

Czy layrite pomade jest dobra?

Wiele osób przysięga na pomadę Layrite i dlatego jest to ulubiony produkt do stylizacji, a zwłaszcza od Layrite, ponieważ łatwo się zmywa!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.