dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

 

L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel to prawdopodobnie pierwsza marka, o której myślą ludzie, gdy słyszą słowo produkty do pielęgnacji włosów. I to ma sens, bo to jedna z największych marek fryzjerskich w branży. Od 1909 roku L'Oréal Professionnel tworzy najbardziej innowacyjne produkty dla wielkich nazwisk w dziedzinie fryzjerstwa. Marka tworzy produkty, które wynikają z potrzeb najbardziej wymagających ekspertów, pomagając im szybko osiągnąć najlepsze rezultaty. L'Oréal Professionnel to marka wysokiej jakości, której wiele produktów dostępnych jest na stronie Salontotal.pl. Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
L'Oréal Professionnel
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

L'Oréal Professionnel: ponieważ jesteś tego warta

Gdyby L'Oréal Professionnel miał opisać swoje własne DNA, byłoby to inspirowanie profesjonalistów najnowszymi trendami. Jednym ze sposobów, w jaki marka to robi, jest obecność na najważniejszych pokazach mody na świecie. Firma stara się być numerem jeden, jeśli chodzi o trendy we włosach. Zawsze śledzą najnowsze trendy na wybiegach, wśród gwiazd i na ulicach, dzięki czemu L'Oréal Professionnel może przyczynić się do powstania wszystkich fryzur, których pragną klienci. Dlaczego? Bo są tego warte. To hasło, które promuje marka. Aby tak się stało, firma zapewnia najlepsze szkolenia, narzędzia i produkty.

Presja, jaką firma wywiera na swoje otoczenie, jest ograniczona do minimum. Dlatego wszystkie produkty parasolowej grupy L'Oréal Professionnel (do której należą również m.in. Redken, Kérastase i Matrix) mają ulepszony profil społeczny. Oznacza to, że udało im się stworzyć mniejszy ślad ekologiczny dla wszystkich formuł, szanują bioróżnorodność, tworzą opakowania nadające się do recyklingu i przyjazne środowisku oraz zaprzestali wylesiania.

Ulubione produkty L'Oréal Professionnel z Salontotal.pl

To, że L'Oréal ma również świetne produkty do stylizacji dla mężczyzn świadczy L'Oréal Professionnel Homme Clay 50ml i Homme Mat 80ml. Oba produkty mocno trzymają się na włosach, są ponownie wyprofilowane i mają matowe wykończenie. Pełną linią, której nie można pominąć w tym zestawieniu jest linia Tecni.Art. Ta linia wydobędzie z Ciebie artystę: uformujesz swoje włosy w dowolny kształt!

Kupuj produkty L'Oréal Professionnel na Salontotal.pl

Rozpieszczaj się najlepszymi produktami od L'Oréal i kupuj je teraz na Salontotal.pl. Jeśli kupisz kilka produktów o wartości 35 euro lub więcej, wysyłka jest całkowicie darmowa. Dzięki naszym produktom możesz naprawdę się rozpieszczać nie wydając zbyt wiele. Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 22:00 od niedzieli do piątku, dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć je do Twojego domu już następnego dnia. Masz pytania dotyczące produktu lub innych spraw? Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Są one dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00 oraz w sobotę od 10:00 do 16:00. Chętnie pomożemy!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.