dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Żel

Żel do włosów sprawia, że włosy są wzmocnione i pozostają w ładnej formie przez cały dzień. Na stronie Salontotal.pl mamy szeroki wybór żeli kilku najlepszych marek. Znajdź profesjonalny dobry żel do włosów, który będzie pasował do Twojego rodzaju włosów, niezależnie od tego czy zdecydujesz się na lekki czy mocny chwyt, na stronie Salontotal.pl znajdziesz najlepszy żel do włosów!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Problemy z w?osami
Sk?adniki
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Jakie są różne rodzaje?

Ważne jest, aby najpierw przyjrzeć się swojemu typowi włosów i jaki jest cel Twojego wyglądu? Masz grube włosy i chcesz, żeby dobrze się trzymały? Następnie wybierz żel o mocnym trzymaniu. Jeśli masz cieńsze włosy i nie potrzebujesz, aby były tak twarde i mocne, możesz zdecydować się na lekki chwyt i utrwalenie. Możesz również wybrać swoją ulubioną markę fryzjerską. Pomyśl o Wella, Schwarzkopf, Goldwell lub Red One. Dlatego najpierw sprawdź sama, jakiego stopnia utrwalenia potrzebują Twoje włosy, a także jaki wygląd chcesz stworzyć.

Jaki jest najlepszy żel do włosów?

Dla grubszych włosów lub dla uzyskania gładkiego wyglądu, na przykład, żel jest topowym produktem. Żel do włosów sprawia wrażenie mokrego, ale po nałożeniu dość szybko wysycha. Dzięki niej włosy utrzymują się w dobrej kondycji przez cały dzień. Nie musisz już nawet na niego patrzeć, jak miło! Żel do włosów jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn! Jeśli masz cieńsze włosy, możesz zdecydować się na lekkie utrwalenie lub ewentualnie puder dodający objętości lub lakier do włosów, aby włosy nie były zbyt ciężkie.

Żel do włosów dla mężczyzn

Szukasz produktu, który utrzyma Twój wygląd w ryzach przez cały dzień? Wtedy żel do włosów jest twoim ratunkiem! Nie sposób zatem wyobrazić sobie bez niego męskiej łazienki. Dlaczego nie? Ponieważ żel utrzymuje włosy w miejscu, a także często sprawdza się podczas deszczu i silnego wiatru. Koniec ze złymi dniami dla włosów, gdy używasz swojego ulubionego żelu do włosów. Jeśli lubisz zmieniać fryzurę, lepiej zdecydować się na przykład na wosk. Wosk nie utwardza włosów i jest łatwy do ponownego ułożenia.

Jak używać żelu?

To zależy oczywiście od tego, jaki wygląd chcesz uzyskać. Jeśli chcesz, by włosy pozostały wyprostowane, wybierz fryzurę mocno utrwalającą i nałóż ją na suche włosy. Czy chcesz na przykład uzyskać mokry wygląd? Następnie nałóż go na wilgotne włosy. Następnie wykonaj następujące kroki.

Krok 1: weź niewielką ilość żelu.
Krok 2
: rozprowadź produkt na obu dłoniach.
Krok 3
: następnie nałóż na osuszone ręcznikiem lub suche włosy.
Krok 4:
łatwo stworzyć pożądany wygląd włosów. Na przykład, czy zamierzasz uzyskać niechlujny wygląd? Następnie ugniataj ją dobrze we włosy.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.