dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Perfumy do włosów

Perfumy do włosów tonie tylko sposób na nadanie włosom wspaniałego zapachu, ale także korzyści wykraczające poza sam zapach. Dzięki różnym opcjom , które oferujemy, każdy znajdzie coś dla siebie.Dodaj je do swojej rutyny fryzjerskiej i doświadcz korzyści.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
Marka

Czym są perfumy do włosów?

Perfumy do włosów, znane również jako mgiełka do włosów lub perfumy do włosów, to specjalnie zaprojektowany produkt nadającywłosom świeży i przyjemny zapach bez ich uszkadzania . Wprzeciwieństwie dozwykłych perfum, perfumy do włosów zawierają składniki, które odżywiają i chronią włosy.

Funkcja perfum do włosów

W przeciwieństwie do tradycyjnych perfum i sprayów do ciała, perfumy do włosów mają na celu odświeżenie włosów bez obciążania ich lub uszkadzania. Dzieje się tak dlatego, że
zazwyczaj zawierają mniej alkoholu lub nawet nie zawierają go wcale i są wzbogacone odżywczymi składnikami, które nawilżają, chronią i pielęgnują włosy.

Oprócz wspaniałego zapachu, zapewniają ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i pomagają utrzymać kolor włosów. Używanie perfum do włosów może również przedłużyć uczucie świeżości między myciami.

Różnica między tradycyjnymi perfumami a perfumami do włosów? Tradycyjne perfumy często zawierają alkohol. Rozpylenie go na włosy może je wysuszyć. Jeśli masz farbowane włosy, może nawet sprawić, że kolor włosów szybciej wyblaknie.

Zalety perfum do włosów

Perfumy do włosów maskują i neutralizują niepożądane zapachy, takie jak dym, dzięki czemu włosy pachną świeżo. Ponadto większość perfum do włosów zawiera składniki nawilżające, które pomagają utrzymać
włosy miękkie i elastyczne, a niektóre z nich nawet chronią przed promieniami UV i zanieczyszczeniami. Dzięki temu włosy są mniej podatne na uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Produkt może również pomóc nadać włosom piękny połysk. Dzieje się tak dzięki odżywczym olejkom i składnikom.

Składniki perfum do włosów

Nasze perfumy do włosów zawierają składniki odżywcze, takie jak witamina E, olej arganowy i proteiny jedwabiu. Składniki te zapewniają powyższe korzyści, takie jak nawilżenie, odżywienie i ochrona przed wszelkimi uszkodzeniami zewnętrznymi.

Różne marki i zapachy perfum do włosów

Wnaszym asortymencie znajdziesz różne perfumy do włosów, z których każdy ma unikalny zapach i korzyści. Podczas gdy perfumy do włosów z Moroccanoill to mieszanka pikantnego bursztynu i słodkich nut kwiatowych, wariant z Alfaparf ma kwiatowy zapach. Wybór zapachu jest kwest ią osobistą. Porównując zapach swoich tradycyjnych perfum z opcjami z naszej oferty perfum do włosów, znajdziesz idealne dopasowanie.

Jak używać perfum do włosów

Używanie perfum do włosów jest proste. Przede wszystkim ważne jest, aby wstrząsnąć butelką przed użyciem. Trzymaj butelkę w odległości około 15 do 20 centymetrów od włosów. Następnie można spryskać włosy na całej długości i na końcach ruchem
. Omijaj przy tym nasadę włosów, aby zapobiec ich szybkiemu przetłuszczeniu. Zdecyduj, kiedy ponownie zastosować perfumy, może to być również ten sam dzień.

Znajdź najlepsze perfumy do włosów na Salontotal.pl

Perfumy do włosów to świetny dodatek do rutyny fryzjerskiej, zwłaszcza jeśli szukasz sposobu na utrzymanie świeżości włosów i jednoczesną ich pielęgnację. Przy odpowiednim użyciu można nie tylko sprawić, że włosy będą pięknie pachnieć, ale także chronić je i nadawać im połysk.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.