dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Panasonic

Panasonic dostarcza wysokiej jakości maszynki do strzyżenia włosów zarówno do użytku profesjonalnego jak i domowego! Marka posiada zróżnicowany asortyment wysokiej jakości maszynek do strzyżenia włosów i trymerów z dopasowanymi głowicami tnącymi. Maszynki do strzyżenia włosów i trymery firmy Panasonic zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie leżały w dłoni i były ergonomiczne .Więcej >>

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena

Charakterystyka Panasonic

  • Wysoka jakość
  • Profesjonalne maszynki do strzyżenia i trymowania włosów
  • Narzędzia przyjazne dla użytkownika
  • Do użytku profesjonalnego i domowego
  • narzędzia przyjazne ergnomii

Charakterystyka Panasonic

  • Wysoka jakość
  • Profesjonalne maszynki do strzyżenia i trymowania włosów
  • Narzędzia przyjazne dla użytkownika
  • Do użytku profesjonalnego i domowego
  • narzędzia przyjazne ergnomii

Narzędzia Panasonic

Panasonic został założony w 1918 roku i od tego czasu urósł do rangi znanej na całym świecie marki, oferującej szeroką gamę produktów. Marka oznacza "future craft": chce tworzyć z wdziękiem, uwagą, troską i dopracowaniem. Znajduje to również odzwierciedlenie w produktach tej marki; wybierając Panasonic, wiesz na pewno, że wybierasz jakość!

Maszynki do strzyżenia włosów Panasonic

Maszynka do strzyżenia włosów nadaje się głównie do częściowego lub całkowitego golenia brody i włosów na głowie. Urządzenie często posiada regulowane dziewczyny lub nasadki, dzięki czemu można samodzielnie ustawić długość cięcia. Panasonic posiada szeroką gamę maszynek do strzyżenia włosów, które pomogą Ci osiągnąć pożądany efekt. Miło wiedzieć; maszynki do strzyżenia włosów mają dobry stosunek jakości do ceny, są wygodne w trzymaniu i bardzo przyjazne dla użytkownika.

Popularną maszynką do strzyżenia włosów jest Panasonic ER-DGP82 Tondeuse, która nadaje się zarówno do delikatnego czesania, jak i strzyżenia całych włosów. Wbudowana funkcja Constant Control zapewnia stałą wydajność cięcia niezależnie od gęstości włosów.

Produktem poszukiwanym jest również Panasonic ER1512 Clipper. Szukasz najwyższej klasy maszynki do strzyżenia włosów, wyposażonej w każdą możliwą funkcję? W takim razie z tym modelem jesteś we właściwym miejscu! Model ten szybko się ładuje i posiada wytrzymałe ostrza, dzięki czemu zapewni Ci lata przyjemności z golenia.

Trymer Panasonic

Trymer nadaje się do przycinania włosów na twarzy, usuwa małe fragmenty włosów. Na przykład trymer jest idealny do przycinania brody lub wąsów. Trymer Panasonic jest wysokiej jakości i jest przyjemny w użyciu.

Trymer, który jest szeroko sprzedawany to Panasonic ER-GP21 Trimmer. Ten lekki trymer ma długość cięcia tylko 0,3 mm i nie jest dłuższy niż 15 cm, co sprawia, że golenie wzdłuż uszu i szyi jest jeszcze łatwiejsze!

Szukasz podkaszarki, która pozwoli Ci wykonać naprawdę precyzyjną pracę? W takim razie Panasonic eRazor ER-RZ10 jest dla Ciebie! Dzięki temu akumulatorowemu trymerowi można bardzo precyzyjnie przyciąć brodę. Model ten jest również łatwy w czyszczeniu i posiada bezpieczne ostrze abyss, które zapobiega podrażnieniom skóry.

Głowica tnąca Panasonic

Czy głowica tnąca Twojej maszynki do strzyżenia lub trymera wymaga wymiany? Nie ma problemu! Możesz ją szybko i łatwo wymienić na nową głowicę tnącą Panasonic, dzięki czemu znów będziesz mógł cieszyć się pięknie ogoloną twarzą. Zamawiając głowicę tnącą, upewnij się, że jest ona odpowiednia do Twojego modelu kosiarki lub trymera.

 

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest różnica między trymerem a klipsami?

Trymer jest używany do szczegółowych prac, takich jak przycinanie bokobrodów, wąsów lub brody. Maszynka do strzyżenia jest przeznaczona do dużych zadań, takich jak golenie włosów na głowie i brody.

Czy głowica tnąca w klipsownicy lub trymerze Panasonic jest wymienna?

Tak, głowica tnąca klipsa lub trymera jest zazwyczaj wymienna. Panasonic oferuje różne rodzaje głowic tnących.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.