dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Narzędzia

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz narzędzia, które pomogą Ci idealnie ułożyć włosy. Używając odpowiedniej lokówki, suszarki lub prostownicy, możesz stworzyć idealne loki lub ułożyć włosy. Mamy też różne maszynki do strzyżenia i trymery do stylizacji włosów, brody, wąsów i/lub bokobrodów. Wybierz spośród naszych różnych akcesoriów, takich jak główki tnące, szczotki i grzebienie, aby efekt końcowy był jeszcze piękniejszy!

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Najlepsze narzędzia do włosów dla Ciebie

W naszym asortymencie znajdziesz wiele rodzajów różnych narzędzi do stylizacji oraz akcesoriów do narzędzi. Narzędzie jest niezbędnym produktem do stylizacji włosów lub brody. Na przykład za pomocą lokówki można stworzyć dużo dodatkowej objętości, a za pomocą trymera łatwo wykończyć brodę w sposób schludny i ładny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby stworzyć lub zaktualizować swoją (pożądaną) fryzurę. Aby ładnie ułożyć włosy po stylizacji, znajdziesz również wiele delikatnych grzebieni i szczotek.

Używając narzędzi termicznych, zawsze pamiętaj o zabezpieczeniu włosów termoochroną!

Suszarka do włosów i szczotka do suszenia

Suszarka do włosów pozwala na łatwe i szybkie wysuszenie włosów. Dzięki ciepłemu strumieniowi powietrza suszarki włosy schną o wiele szybciej, niż gdy pozwolimy im wyschnąć na powietrzu. Suszarka pomaga również włosom zachować elastyczność i nadaje im objętości. Masz loki? Wtedy zdecyduj się na suszarkę do włosów z dyfuzorem. Dyfuzor to przystawka, z kilkoma szpilkami, która sprawia, że włosy pozostają na swoim miejscu podczas suszenia. Dzięki temu unikniesz puszenia się włosów!

Czy chcesz uzyskać objętość od nasady? Następnie użyj szczotki z suszarką. Dzięki temu włosy zyskują na objętości, mają więcej ciała i wyglądają na pełniejsze. Pędzel do suszenia również ułatwia stworzenie pięknej fryzury! Sklep najlepszy szczotka do suszenia włosów w Salontopper. Wejdź na przykład na stronę Babyliss Föhnborstel.

Oprócz szczotek do suszenia, masz także okrągłe szczotki, których możesz używać podczas suszenia włosów. Tworzą one objętość i nadają włosom ładny powiew.

Lokówka i prostownica

Gdy włosy są suche możesz zacząć je stylizować. Możesz je stylizować za pomocą prostownicy lub nadać im objętość i ładne loki za pomocą lokówki.

Prostownica sprawia, że włosy są gładkie i błyszczące. Narzędzie często nagrzewa się w ciągu kilku minut, a dzięki płytkom łatwo przesuwa się po włosach. W Salontopper znajdziesz najlepszą prostownicę do włosów. Wybierz na przykład Chi stijltang. Ta delikatna prostownica nadaje się do wszystkich rodzajów włosów i oprócz prostowania włosów nadaje im piękny połysk.

Stwórz piękne loki za pomocą lokówki! Te okrągłe szczypce rozgrzewają i sprawiają, że włosy układają się w piękne fale. Lokówka występuje w różnych średnicach, więc w zależności od rozmiaru możesz stworzyć duże lub małe loki.

Maszynki do strzyżenia i trymery

Maszynka do strzyżenia włosów lub trymer pozwolą Ci wyrwać włosy na pożądaną długość lub starannie wykończyć zarost.

Kliper to tak naprawdę większa wersja trymera. To narzędzie ma mocny silnik i pozwala z łatwością zgolić długie i/lub grube włosy. Pełne przycięcie lub podcięcie; dobra maszynka do strzyżenia może Ci w tym pomóc. Dostępne są zarówno bezprzewodowe, jak i z wtyczką oraz w różnych rozmiarach. Delikatny klips, który starcza na długo to Wahl tondeuse.

Dzięki trymerowi można łatwo przyciąć kontury włosów lub brody i utrzymać wąsy/brodę/bokobrody w eleganckim kształcie. To narzędzie łatwo mieści się w dłoni i często jest wyposażone w kilka nasadek, które pozwalają przyciąć włosy do pożądanej długości. Dobrej jakości dobry trymer to na przykład Comair trimmer.

Oprócz trymera do włosów na głowie i brodzie, masz je także do włosów w uszach i nosie. Nie lubisz więc niechcianych włosów? W takim razie ten Moser Senso, między innymi, jest właśnie dla Ciebie!

Ważne jest, aby odpowiednio konserwować swoje klipsy i trymer, a także co jakiś czas wymieniać głowicę tnącą lub stację ładującą (jeśli jest pusta) ! W sprawie akcesoriów do klipsów i trymerów prosimy o kontakt.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.