dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Narzędzia do włosów

W naszym asortymencie znajdziesz wiele rodzajów narzędzi do stylizacji i akcesoriów fryzjerskich. Narzędzie do włosów to niezbędny produkt do pięknej stylizacji włosów lub brody. Za pomocą lokówki można na przykład uzyskać dodatkową objętość, a za pomocą trymera można łatwo nadać brodzie ładne, gładkie wykończenie. Na stronie Salontotal.pl można znaleźć wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia lub poprawiania pięknych fryzur. Dzięki temu możesz uzyskać pożądaną fryzurę.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Suszarka do włosów i dyfuzor

Jednym z najbardziej znanych narzędzi fryzjerskich jest suszarka do włosów. Suszarka pozwala łatwo i szybko wysuszyć włosy. Dzięki ciepłemu strumieniowi powietrza, włosy szybko wysychają. Masz loki? W takim razie wybierz suszarkę do włosów z dyfuzorem. Dyfuzor to nasadka, która utrzymuje włosy w miejscu podczas suszenia. Zapobiega to puszeniu się włosów.

Szczotka do włosów

Aby zwiększyć objętość u nasady włosów, idealna jest szczotka do suszarki. Za pomocą szczotki do suszarki można również łatwo stworzyć piękny wygląd fryzury. Oprócz szczotek do suszenia włosów, dostępne są również okrągłe szczotki, których można używać podczas suszenia włosów. Zwiększają one objętość włosów i nadają im ładny kształt.

Prostownica

Gdy włosy są już suche, można przystąpić do ich stylizacji. Prostownica sprawi, że włosy będą gładkie i pięknie błyszczące. Narzędzia do włosów często nagrzewają się w ciągu kilku minut i łatwo przesuwają się po włosach dzięki płytkom. Delikatna prostownica nadaje się do każdego rodzaju włosów.

Lokówka

Piękne loki można uzyskać za pomocą lokówki. Okrągła końcówka nagrzewa się i sprawia, że włosy układają się w ładne fale. Lokówka jest dostępna w różnych średnicach, więc w zależności od rozmiaru można tworzyć duże lub małe loki. Zawsze używaj osłony termicznej, aby chronić włosy przed nagrzewającym się narzędziem

Maszynki do strzyżenia

Maszynka do strzyżenia włosów pozwala zgolić włosy do pożądanej długości lub ciasno wykończyć zarost. Pełne przycięcie lub podcięcie: dobra para maszynek do strzyżenia może pomóc. Są one dostępne zarówno w wersji bezprzewodowej, jak i zasilanej sieciowo. Występują również w różnych rozmiarach.

Trymer

Za pomocą trymera można łatwo przyciąć kontury włosów lub brody i utrzymać wąsy, brodę lub bokobrody w eleganckim stanie. Te narzędzia fryzjerskie często są wyposażone w kilka nasadek do przycinania włosów do pożądanej długości. Oprócz trymera do włosów na głowie i brodzie, dostępne są również trymery do włosów w uszach i nosie. Możesz również zgłosić się do nas po maszynki do strzyżenia i akcesoria do trymerów.

Zamawianie narzędzi do włosów od Salontotal.pl

Narzędzia do włosów są niezbędne w każdej łazience. Niezależnie od tego, czy chcesz ułożyć włosy lokówką, czy poprawić je trymerem. Jeśli chcesz użyć jednego z narzędzi do włosów, możesz zamówić je z wieloma zaletami na Salontotal.pl. Masz pytanie? Nasz dział obsługi klienta chętnie Ci pomoże!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.