dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Szczotka do włosów

Dzięki dobrej szczotce do włosów i suszarce można ładnie ułożyć włosy. Jeśli chcesz uzyskać więcej fal, objętości lub loków, ta szczotka jest tym, czego potrzebujesz. Ale jaka jest dobra szczotka do suszarki? Chcielibyśmy pomóc Ci znaleźć świetną szczotkę do suszarki, abyś mogła stworzyć piękny wygląd włosów.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka

Szczotka do suszarki

Szczotka do suszarki, okrągła szczotka lub zwana również szczotką do loków, służy do suszenia włosów w celu uzyskania gładkiego i prostego wyglądu lub do tworzenia fal i loków. W przypadku tych szczotek zawsze potrzebna jest suszarka do włosów. Większość okrągłych szczotek jest obecnie wykonana z cylindra z powłoką ceramiczną. Dzięki temu szybciej się nagrzewają i dłużej utrzymują ciepło, umożliwiając lepszą stylizację włosów. Czy używasz już szczotki z suszarką do stylizacji włosów?

Najlepsza szczotka do suszarki

Najlepsza szczotka do suszarki (lub najlepsza szczotka do loków) jest bardzo indywidualna. Czy zależy Ci na mocnym skręcie włosów, czy może chcesz uzyskać nieco więcej fal i objętości? Okrągła szczotka o małej średnicy jest często wybierana do krótkich włosów, a szczotka o większej średnicy jest odpowiednia do włosów średniej długości i długich. Wybór najlepszej szczotki do suszarki zależy więc od osoby, ale jedną z naszych najlepiej sprzedających się szczotek do suszarki jest Olivia Garden Nanothermic C+I Thermal 44mm. W naszym asortymencie mamy kilka innych okrągłych szczotek. Są one dostępne na przykład w rozmiarach 12 mm i 83 mm. Jak wybrać najlepszą średnicę dla swoich włosów? Szczotka o małej średnicy, od 12 mm do około 25 mm, jest odpowiednia do krótkich włosów, aby stworzyć mocne loki. Szczotka o średnicy od 25 mm do 40 mm jest odpowiednia do włosów średniej długości. Jeśli chcesz użyć jej do stworzenia dobrych loków lub wręcz przeciwnie, do stworzenia fal i odrobiny objętości, średnica znów się różni. 40 mm i większe są często wybierane do włosów opadających na ramiona, aby stworzyć ładne fale na włosach.

Okrągła szczotka

Suszenie włosów za pomocą okrągłej szczotki jest popularną techniką stylizacji włosów. Okrągła szczotka pozwala uzyskać większy połysk, objętość i idealne ułożenie włosów podczas suszenia suszarką. Eksperymentuj z różnymi rozmiarami szczotek i technikami, aby osiągnąć pożądany rezultat i cieszyć się profesjonalnie wyglądającą fryzurą!

Różnica między szczotką z suszarką a szczotką z gorącym powietrzem

Szczotka na gorące powietrze jest zasilana energią elektryczną i dosłownie wydmuchuje gorące powietrze. Dzięki temu włosy są pięknie skręcone. Przeciągnij szczotką po włosach i stwórz ładną fryzurę. Szczotka do suszenia lub szczotka do loków to okrągłe szczotki, które umożliwiają suszenie pięknych loków, fal i objętości włosów.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.