dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 4/5

Szczotka do suszenia włosów

Dzięki dobrej szczotce i suszarce do włosów można ładnie ułożyć włosy. Jeśli chcesz mieć więcej fal, objętości lub loków, ta szczotka jest tym, czego potrzebujesz. Czym jednak charakteryzuje się dobra szczotka do suszenia włosów? Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednią szczotkę do suszenia włosów.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka

Co to jest szczotka do suszenia włosów

Szczotka do suszenia, okrągła szczotka lub nazywana również szczotką do loków, służy do suszenia włosów, aby uzyskać gładki i prosty wygląd lub stworzyć fale i loki. Przy tych szczotkach zawsze potrzebna jest suszarka do włosów. Większość okrągłych szczotek w dzisiejszych czasach jest wykonana z cylindrem z powłoką ceramiczną. Dzięki temu szybciej się nagrzewają i dłużej utrzymują ciepło, co pozwala na lepsze ułożenie włosów.

Jaka jest najlepsza szczotka do suszenia włosów

Najlepsza szczotka do suszenia (lub najlepsza szczotka do loków) jest bardzo indywidualna. Czy chcesz mieć mocne loki, czy wolisz nieco więcej fal i objętości? Okrągła szczotka o małej średnicy jest często wybierana do włosów krótkich, a szczotka o większej średnicy nadaje się do włosów średniej długości i długich. Więc szczotki do suszenia włosów najlepszy wybór różni się od osoby do osoby, ale nasz najlepiej sprzedający się pędzel do suszenia włosów jest Olivia Garden Nanothermic C+I Thermal 44mm.

Różne średnice szczotki okrągłej

W naszym asortymencie posiadamy różne okrągłe szczotki do suszenia włosów. Na przykład są one dostępne w wersji 12 mm, ale także w wersji 83 mm. Jak wybrać najlepszą średnicę dla swoich włosów? Do krótkich włosów nadaje się szczotka o małej średnicy, od 12 mm do około 25 mm, aby stworzyć mocne loki. Do włosów średniej długości nadaje się szczotka o średnicy od 25mm do 40mm. Jeśli chcesz użyć go do stworzenia dobrego loku lub, przeciwnie, do stworzenia fal i odrobiny objętości, średnica różni się ponownie. 40mm i większe są często wybierane do włosów opadających za ramiona, aby stworzyć na nich ładną falę.

Jaka jest różnica między szczotką z suszarki do włosów a szczotką z gorącym powietrzem

Szczotka na gorące powietrze działa na prąd i dosłownie wydmuchuje gorące powietrze. Dzięki temu włosy mogą być pięknie zakręcone. Przeprowadź szczotkę przez włosy i stwórz ładną fryzurę. Szczotka do suszenia lub szczotka do loków to okrągłe szczotki, które pozwalają na nadanie włosom pięknych loków, fal i objętości.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.