dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Szczotka do suszenia włosów

Dzięki dobrej szczotce i suszarce do włosów można ładnie ułożyć włosy. Jeśli chcesz mieć więcej fal, objętości lub loków, ta szczotka jest tym, czego potrzebujesz. Czym jednak charakteryzuje się dobra szczotka do suszenia włosów? Chcielibyśmy pomóc Ci znaleźć świetną szczotkę do suszenia włosów, dzięki której będziesz mogła stworzyć piękną fryzurę.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka

Szczotka do suszenia

Szczotka do suszenia, okrągła szczotka lub nazywana również szczotką do loków, służy do suszenia włosów, aby uzyskać gładki i prosty wygląd lub stworzyć fale i loki. Przy tych szczotkach zawsze potrzebna jest suszarka do włosów. Większość okrągłych szczotek w dzisiejszych czasach jest wykonana z cylindrem z powłoką ceramiczną. Dzięki temu szybciej się nagrzewają i dłużej utrzymują ciepło, co pozwala na lepsze ułożenie włosów. Czy używasz już narzędzia w postaci szczotki do suszenia włosów do stylizacji?

Najlepsza szczotka do suszenia włosów

Najlepsza szczotka do suszenia (lub najlepsza szczotka do loków) jest bardzo indywidualna. Czy chcesz mieć mocne loki, czy wolisz nieco więcej fal i objętości? Okrągła szczotka o małej średnicy jest często wybierana do włosów krótkich, a szczotka o większej średnicy nadaje się do włosów średniej długości i długich. Tak więc najlepszy wybór szczotki do suszenia włosów zależy od osoby, ale najlepiej sprzedającą się szczotką do suszenia włosów jest Olivia Garden Nanothermic C+I Thermal 44mm. W naszym asortymencie mamy kilka innych okrągłych szczotek. Na przykład są one dostępne w wersji 12 mm, ale także w wersji 83 mm. Jak wybrać najlepszą średnicę dla swoich włosów? Do krótkich włosów nadaje się szczotka o małej średnicy, od 12mm do około 25mm, aby stworzyć mocny skręt. Do włosów średniej długości nadaje się szczotka o średnicy od 25mm do 40mm. Jeśli chcesz użyć go do stworzenia dobrego loku lub, przeciwnie, do stworzenia fal i odrobiny objętości, średnica różni się ponownie. 40mm i większe są często wybierane do włosów opadających za ramiona, aby stworzyć na nich ładną falę.

Różnica między szczotką z suszarki do włosów a szczotką z gorącym powietrzem

Szczotka na gorące powietrze działa na prąd i dosłownie wydmuchuje gorące powietrze. Dzięki temu włosy mogą być ładnie zakręcone. Przeprowadź szczotkę przez włosy i stwórz ładną fryzurę. Szczotka do suszenia lub szczotka do loków to okrągłe szczotki, które pozwalają na nadanie włosom pięknych loków, fal i objętości.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.