dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Sztuczne rzęsy

Dzięki sztucznym rzęsom możesz stworzyć piękny wygląd oczu w ciągu kilku minut i łatwo sprawić, że Twoje rzęsy będą wyglądały na dłuższe, pełniejsze i czarniejsze. W Salontotal znajdziesz szeroki wybór sztucznych rzęs, więc zawsze znajdzie się odpowiedni zestaw dla Ciebie!

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
Marka

Sztuczna rzęsa

Pełne długie rzęsy, kto by tego nie chciał? Na szczęście można to osiągnąć bardzo łatwo dzięki sztucznym rzęsom. Sztuczne rzęsy dają długotrwałą przyjemność, poza tym nie są szkodliwe dla własnych rzęs i szybko się je przykleja. Występują one we wszystkich kształtach i rozmiarach, takich jak standardowa sztuczna rzęsa (włoski przymocowane do paska, który przyklejasz wzdłuż linii rzęs) lub indywidualna rzęsa (małe kawałki rzęs, o różnej długości, z którymi komponujesz swój własny look z rzęs). Poza wyborem rzęs standardowych lub pojedynczych, można wybrać na przykład różne długości i kolory.

Najlepsze sztuczne rzęsy

Oczywiście chcesz być w stanie zrobić więcej niż jedno użycie z fałszywych rzęs, więc ważne jest, aby spojrzeć dokładnie na jakość produktu. Jakość decyduje na przykład o tym, jak często można ponownie używać rzęs. W naszym asortymencie znajdziesz delikatne sztuczne rzęsy między innymi od Ardell i House of Lashes . Dzięki popularnym i wygodnym rzęsom od Ardell zawsze będziesz miała lśniące oko. House of lashes posiada szeroką gamę wysokiej jakości i luksusowych rzęs w przystępnej cenie.

Przyklejanie sztucznych rzęs

Czas na przyklejenie sztucznych rzęs! Oto jak je zastosować:

Krok 1: wybierz odpowiednią długość pasma rzęs

Umieść sztuczną rzęsę na wierzchu własnej rzęsy i przytrzymaj ją przy oku. Następnie sprawdź, czy rzęsa ma odpowiedni rozmiar: powinna być nieco krótsza niż szerokość Twojego oka. Czy opaska na rzęsy jest zbyt długa? Następnie przyciąć go do odpowiedniej długości za pomocą małych nożyczek. Pokrój w małe kawałki, żeby nie odciąć za dużo na raz.

Krok 2: nałóż na linię rzęs

Nałóż na linię rzęs i pozostaw do wyschnięcia na powietrzu przez około 10 do 30 sekund (uwaga; czas schnięcia może się różnić w zależności od kleju do rzęs).

Krok 3: nałóż sztuczne rzęsy

Sztuczną rzęsę możesz nałożyć za pomocą dłoni, pęsety lub specjalnego aplikatora do rzęs. Przyklej rzęsę blisko własnych rzęs, a następnie mocno dociśnij na miejsce.

W Salontotal znajdziesz również piękne produkty do makijażu, które dopełnią Twój wygląd!

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak aplikować sztuczne rzęsy?

Sztuczne rzęsy nakłada się w następujących krokach:

  • Krok 1: wybierz odpowiednią długość pasma rzęs.
  • Krok 2: nałóż klej do rzęs na opaskę i pozostaw do wyschnięcia na chwilę przed nałożeniem rzęs.
  • Krok 3: nałóż rzęsę, przyklej ją jak najbliżej własnej rzęsy i mocno dociśnij.

Jak często można używać sztucznych rzęs?

To, jak często można ponownie używać sztucznych rzęs, zależy od jakości rzęs. Czy dobrze czyścisz swoje sztuczne rzęsy po ich założeniu? Wtedy często można je po prostu ponownie wykorzystać!

Jak usunąć moje sztuczne rzęsy?

Zalecamy stosowanie olejowego środka do demakijażu. Olej łatwo zmywa klej ze sztucznych rzęs. Nałóż obfitą ilość płynu do demakijażu i delikatnie naciśnij na zamknięte oko. Daj olejowi chwilę na pracę w środku i delikatnie usuń pasek.

Czy mogę nałożyć tusz na sztuczne rzęsy?

Tak, można nakładać tusz na sztuczne rzęsy!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.