dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Puder blond

Potrzebujesz jaśniejszego koloru włosów? Puder blond może pięknie rozjaśnić włosy. Idealny do farbowania włosów i samodzielnego doboru odcienia. Niezależnie od tego, czy chcesz je rozjaśnić, bo jest lato, czy dlatego, że jest zima, proszek wybielający bardzo to ułatwia. Na stronie Salontotal.pl znajdziesz szeroki wybór różnych wariantów pudru blond, dzięki czemu będziesz mogła zabłysnąć swoimi blond włosami.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Sk?adniki
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Jak to działa.

Rozjaśnianie włosów pudrem blond musi być wykonywane ostrożnie, oczywiście nie chcesz, aby wyszło źle. Puder blond miesza się z wodą utlenioną w celu rozjaśnienia włosów. W razie potrzeby dodaj korektor koloru, aby mieć pewność, że włosy nie przyjmą innego odcienia. Salontotal.pl ma różne pudry o różnej mocy. Na przykład Goldwell Oxycur Platin Dust-Free Blonde Powder może dekoloryzować włosy do 7 wysokości koloru z najlepszą możliwą łagodnością. Czas moczenia zależy od pożądanego efektu i aktualnego koloru włosów. Dlatego podczas dekoloryzacji zawsze należy regularnie sprawdzać stan włosów. Pudry wybielające tworzą jasne blond rezultaty kolorystyczne dla najpiękniejszych świeżych blond cięć! Aby mieć pewność, że na włosach nie pojawi się żółta poświata, można zacząć od srebrnego szamponu. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się swoimi nowymi zamkami przez długi czas.

Pielęgnacja po blond

Po użyciu pudru blond ważne jest, aby intensywnie pielęgnować włosy. Po zabiegu stosować produkty pielęgnacyjne i naprawcze. Istnieją specjalne produkty pielęgnacyjne odpowiednie dla włosów farbowanych. Pomyśl o szamponie, odżywce i miłej pielęgnacyjnej masce do włosów jest również dobra dla Twoich właśnie farbowanych włosów. Specjalne produkty do włosów farbowanych sprawiają, że możesz cieszyć się swoim nowym kolorem jak najdłużej. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji Twoje farbowane pukle będą lśniły.

Kupić proszek wybielający na Salontotal.pl

Czy jesteś gotowa na nowy wygląd włosów? W takim razie już dziś zamów proszek koloryzujący ze strony Salontotal.pl i ciesz się wszystkimi naszymi korzyściami! Ponieważ jeśli złożysz zamówienie przed godziną 23:59 od niedzieli do piątku, zrobimy wszystko, aby dostarczyć Twój ulubiony produkt do domu już następnego dnia. A jeśli złożysz zamówienie o wartości 35 € lub więcej, pokryjemy koszty wysyłki. W każdej chwili możesz też skontaktować się z nami ze wszystkimi pytaniami. Z naszym działem obsługi klienta można się skontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00 oraz w sobotę od 10:00 do 16:00. Chętnie pomożemy!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.