dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Waver

Wavers to idealne narzędzia do stylizacji, gdy chcesz mieć piękne fale na włosach! Kleszcze te posiadają falisty wzór W, tworząc fantastyczne fale na włosach. Włosy pozostają miękkie i błyszczące podczas używania falownicy, a ciepło jest równomiernie rozprowadzane na włosach. Po użyciu tego narzędzia poczujesz się jak po wyjściu z luksusowego salonu fryzjerskiego! Przejrzyj naszą bogatą ofertę i wybierz falę, która Ci odpowiada.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
Marka

Włosy faliste

Zawsze chciałaś mieć falowane włosy? W takim razie falownica do włosów oferuje Ci rozwiązanie! To narzędzie do stylizacji, z falującymi płytkami, w mgnieniu oka nada Twoim włosom piękne fale. Falownica to narzędzie z głęboko zakrzywionymi płytkami, które nadają włosom falistą teksturę. Narzędzie często ma różne ustawienia ciepła i jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów. Ważne jest jednak, aby chronić włosy preparatem termoochronnym. Dzięki temu unikniesz zniszczenia włosów.

Narzędzie to występuje w wielu różnych rodzajach. Są na przykład duże i małe szczypce, ale także talerze mogą się od siebie różnić. Zatem jedną parą szczypiec można zrobić mniejsze fale niż inną. Ale ze wszystkich typów można stworzyć piękne fale!

Jak używać falownicy do włosów?

Wykonaj te kroki, aby stworzyć piękne fale:

  • Krok 1: Aby odpowiednio zabezpieczyć włosy, najpierw nałóż na nie termoochronę.
  • Krok 2: Wpnij narzędzie we włosy, aby stworzyć pierwszą falę i przytrzymaj przez 3 sekundy.
  • Krok 3: Następnie przesuń narzędzie w dół równolegle do pierwszej fali i ponownie przytrzymaj przez 3 sekundy.
  • Krok 4: Pracuj w ten sposób aż do końcówek włosów i powtarzaj czynności aż do uzyskania fal na całych włosach.

Najlepsza falownica do włosów

Na tej stronie znajdziesz różne falki do włosów. Niektóre popularne machlojki to:

  • Model CHI Vibes Wave On Multifunctional Waver posiada unikalne wielowymiarowe, zakrzywione płytki, dzięki którym można stworzyć plażowe fale, jak również luźne plażowe loki. Kleszcze mają płytki z powłoką ceramiczną i łatwo przesuwają się po włosach. Długość przewodu wynosi 3,35 m, a narzędzie wyłącza się automatycznie po godzinie.
  • Na stronie Babyliss Pro Triple Barrel Weaver Large powstaje naturalny efekt falowania. Technologia tytanowo-turmalinowa zapewnia równe i stałe rozprowadzanie ciepła na włosach. Dzięki temu narzędziu możesz szybko i łatwo stworzyć pętle 'S' dla efektu fal na plaży. Szczypce dostępne są w wersji małej i dużej.
  • Babyliss Pro Wafeltang 60mm zapewnia wyjątkową stylizację i długotrwałe utrwalenie włosów. Narzędzie posiada mikro metryczną powłokę metaliczną, która zapewnia większą gładkość i równomierne rozprowadzanie ciepła.

Kup Wałek do włosów

Kup najlepszą falownicę do włosów w Salontopper! W naszym asortymencie znajdziesz różne rodzaje narzędzi, odpowiednie dla każdego rodzaju włosów. Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub coś nie jest jasne, zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Przejdź do kontaktu, aby uzyskać numer telefonu i adres e-mail. Chętnie pomożemy.

Miłych zakupów w Salontopper!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.