dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Przedłużanie włosów

Dzięki przedłużaniu włosów możesz stworzyć długość i objętość swoich marzeń! Przedłużenia są łatwe w aplikacji i sprawiają, że włosy są pięknie długie i pełne. W Salontotal znajdziesz wysokiej jakości przedłużenia w różnych długościach i kolorach.

Przedłużanie włosów

Czy zawsze chciałaś mieć długie i pełne włosy, ale Twoje włosy nie rosną tak szybko lub są cienkie? Wtedy przedłużanie włosów jest rozwiązaniem. Przedłużanie włosów to włosy doczepiane do własnych włosów. Mogą być wykonane z takich rzeczy jak nylon lub poliester (syntetyczne przedłużenia) lub prawdziwe włosy. Te wykonane w 100% z naturalnych włosów są o wiele lepsze dla własnych zamków. Rozbudowy występują w wielu różnych kolorach i rozmiarach. Różnica jest również w mocowaniu przedłużenia włosów.

Rodzaje przedłużania włosów

Sposób mocowania ich do włosów różni się dla każdego przedłużenia. Niektóre różne rodzaje to:

  • Przedłużenia clip-in: są to pasma włosów z klipsami na górze. Możesz je zakładać i zdejmować kiedy tylko chcesz, ponieważ wpinasz je bezpośrednio we włosy! Aplikacja jest całkowicie bezbolesna.
  • Flip-in hair: cały pasek włosów przyczepiony do żyłki wędkarskiej. Dzięki temu w ciągu pół minuty uzyskasz pełną głowę włosów.
  • Splot: ten element jest przymocowany do Twoich własnych włosów za pomocą igły i nici. Często własne włosy są najpierw zaplatane, a następnie nakładany jest splot.
  • Bonding: przedłużenie włosów jest przyklejane do własnych włosów za pomocą specjalnego kleju i szczypiec termicznych. Muszą być one nakładane przez profesjonalnego fryzjera.
  • Taśma: polega na przyczepieniu kępek prawdziwych włosów do taśmy dwustronnej. Kępki można przykleić do własnych włosów dzięki taśmie dwustronnej, nie trzeba stosować ciepła.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.