dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Przedłużanie włosów

Dzięki przedłużaniu włosów możesz stworzyć długość i objętość swoich marzeń! Przedłużenia są łatwe w aplikacji i sprawiają, że włosy są pięknie długie i pełne. W Salontopper znajdziesz wysokiej jakości przedłużenia w różnych długościach i kolorach.

Przedłużanie włosów

Czy zawsze chciałaś mieć długie i pełne włosy, ale Twoje włosy nie rosną tak szybko lub są cienkie? Wtedy przedłużanie włosów jest rozwiązaniem. Przedłużanie włosów to włosy doczepiane do własnych włosów. Mogą być wykonane z takich rzeczy jak nylon lub poliester (syntetyczne przedłużenia) lub prawdziwe włosy. Te wykonane w 100% z naturalnych włosów są o wiele lepsze dla własnych zamków. Rozbudowy występują w wielu różnych kolorach i rozmiarach. Różnica jest również w mocowaniu przedłużenia włosów.

Rodzaje przedłużania włosów

Sposób mocowania ich do włosów różni się dla każdego przedłużenia. Niektóre różne rodzaje to:

  • Przedłużenia clip-in: są to pasma włosów z klipsami na górze. Możesz je zakładać i zdejmować kiedy tylko chcesz, ponieważ wpinasz je bezpośrednio we włosy! Aplikacja jest całkowicie bezbolesna.
  • Flip-in hair: cały pasek włosów przyczepiony do żyłki wędkarskiej. Dzięki temu w ciągu pół minuty uzyskasz pełną głowę włosów.
  • Splot: ten element jest przymocowany do Twoich własnych włosów za pomocą igły i nici. Często własne włosy są najpierw zaplatane, a następnie nakładany jest splot.
  • Bonding: przedłużenie włosów jest przyklejane do własnych włosów za pomocą specjalnego kleju i szczypiec termicznych. Muszą być one nakładane przez profesjonalnego fryzjera.
  • Taśma: polega na przyczepieniu kępek prawdziwych włosów do taśmy dwustronnej. Kępki można przykleić do własnych włosów dzięki taśmie dwustronnej, nie trzeba stosować ciepła.

Kupić przedłużanie włosów

Kup najlepsze profesjonalne przedłużanie włosów w Salontopper! Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub coś nie jest jasne, zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Nasza obsługa klienta jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 21:00, w soboty od 10:00 do 16:00. Przejdź do kontaktu, aby uzyskać numer telefonu i adres e-mail. Chętnie pomożemy!

Miłych zakupów w Salontopper!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.