dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Krem do opalania

Kremy do opalania to odżywcze produkty, które pielęgnują skórę i nadają jej opaleniznę bez konieczności przebywania na słońcu. Chroni to skórę przed starzeniem się i odwodnieniem. Dawno nie widziałaś słońca i jesteś gotowa na ładną opaleniznę? Użyj kremu do opalania, aby uzyskać wymarzoną opaleniznę. Zaletą kremu jest to, że również pielęgnuje skórę. W Salontopper kupisz kremy do opalania najlepszych marek.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Huidtype
Kategoria
Cena
Marka

Zalety kremu do opalania

Jedną z największych zalet samoopalacza jest to, że stanowi on bezpieczną alternatywę dla opalania na słońcu lub w solarium. W rzeczywistości samoopalacze pozwalają uzyskać wspaniałą opaleniznę bez słońca lub solarium. Dzięki kremowi do opalania można uzyskać piękny, zdrowy blask, jednocześnie dbając o skórę. Kolejną zaletą kremu do opalania jest jego szybka i łatwa aplikacja.

Rezultat

Rezultat samoopalania jest zwykle widoczny natychmiast, ale może minąć kilka godzin, zanim kolor w pełni się rozwinie. Należy uzbroić się w cierpliwość i dać kremowi czas na wyschnięcie, w przeciwnym razie może się poplamić. Krem potrzebuje trochę czasu, aby zareagować na skórę. Pozwól więc kremowi dokładnie wyschnąć przed wzięciem prysznica. Większość kremów do opalania utrzymuje się od kilku dni do tygodnia, w zależności od rodzaju skóry i sposobu jej pielęgnacji.

Stosowanie samoopalacza

Stosowanie kremu samoopalającego jest proste. Jeśli chcesz, wcześniej wyszoruj skórę, aby uzyskać równomierne rezultaty. Nałóż cienką warstwę kremu na czystą, suchą skórę. Dobrze rozprowadź samoopalacz na kostkach, kolanach i łokciach. Pozwól produktowi dobrze wsiąknąć, aby uniknąć plam. Po aplikacji dokładnie umyj ręce. Kolor pojawi się w ciągu kilku godzin.

Zamów krem do opalania od Salontotal.pl

Krem do opalania jest idealny, jeśli lubisz dbać o swoją skórę i nadawać jej opaleniznę. Jeśli lubisz go używać, możesz zamówić produkt o wielu zaletach na Salontotal.pl. Masz pytanie? Nasz dział obsługi klienta chętnie Ci pomoże!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.