dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Szczotka stylistyczna

Szczotka do stylizacji to szczotka z podgrzewanym włosiem. Rozczesujesz włosy i od razu są wystylizowane. Prostowanie włosów prostownicą to dla Ciebie zbyt duży wysiłek? Wtedy szczotka prostująca jest rozwiązaniem dla Ciebie! Prostowanie włosów nigdy nie było prostsze. Interesuje Cię szczotka do prostowania włosów? W takim razie Salontotal.pl to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednie narzędzie do stylizacji włosów.


Jak działa pędzel do stylizacji

O szczotce do stylizacji można myśleć jak o prostownicy i szczotce w jednym. Sposób działania szczotki do stylizacji jest tylko łatwiejszy. Przeczesujesz włosy, a one natychmiast się prostują. Najpierw pozwól urządzeniu nagrzać się do pożądanej temperatury. Możesz to ustawić sam, jakie to miłe! Czy urządzenie jest nagrzane do żądanej temperatury? Wtedy można od razu zacząć z niego korzystać. Upewnij się, że włosy są wcześniej rozplątane, używając zwykłej szczotki do włosów. Zanim zaczniesz prostować włosy, koniecznie zastosuj ochronę termiczną. Dzięki temu ochronisz włosy przed ciepłem narzędzi i ich ewentualnymi uszkodzeniami. Następnie podziel włosy na kilka sekcji, aby szczotka mogła lepiej dotrzeć do włosów. Wkrótce zauważysz, że Twoja własna struktura włosów zmienia się w kierunku włosów prostych. Możesz też bardzo łatwo wyprostować włosy u nasady za pomocą szczotki prostującej. Dzięki temu włosy są łatwo i szybko, wyprostowane i wygładzone.

Włosie urządzenia jest podgrzewane, dzięki czemu każde pasmo włosów jest proste i gładkie. Ważne jest jednak, aby wcześniej wybrać odpowiednią temperaturę. Unikaj niszczenia, a nawet przypalania włosów. Masz cienkie, delikatne i/lub zniszczone włosy? Wtedy najlepiej wybrać temperaturę od 120 stopni do maksymalnie 150 stopni. Czy masz w miarę normalne włosy? Wtedy odpowiednia jest temperatura od 150 stopni do 190 stopni. Temperatury wyższe niż 200 stopni są zalecane tylko dla włosów kręconych lub niesfornych, ale zawsze najpierw spróbuj kilka stopni mniej. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi. Dzieje się tak dlatego, że każde urządzenie może mieć nieco inne działanie. Jesteście już podekscytowani szczotką do stylizacji?

Najlepszy pędzel do stylizacji

Szukasz najlepszego pędzla do stylizacji? Na stronie Salontotal.pl mamy w swoim asortymencie kilka szczotek do stylizacji. Jednym z naszych bestsellerów jest ghd Glide Hot Brush. Jest to szczotka, której czas nagrzewania wynosi zaledwie 90 sekund. Posiada ceramiczną technologię grzewczą, automatyczny tryb uśpienia oraz kabel o długości 2,7 metra. Szczotkę tę możesz również wykorzystać do stylizacji przedłużeń i peruk.

Ważne jest również regularne czyszczenie szczotki do stylizacji. Robisz to po ostygnięciu urządzenia. Usuń wszystkie luźne włosy zaklinowane w szczotce za pomocą rąk lub grzebienia. Można ją wtedy również wyczyścić wilgotną ściereczką pomiędzy włosiem. Dzięki odpowiedniej konserwacji możesz cieszyć się swoim ulubionym narzędziem przez długi czas.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.