dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Kadus

Produkty Kadus oferują pełną gamę produktów: można je stosować do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji! Kadus inwestuje w zrównoważoną przyszłość z salonami i konsumentami, oferując im tylko najlepsze produkty. Znajduje to odzwierciedlenie w produktach takich jak Kadus Styling Finish Lock It Extreme Strong Spray. Po zastosowaniu sprayu natychmiast zauważalne jest spektakularne utrwalenie o trwałości do 24 godzin! Czytaj więcej >>.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Problemy ze skór? g?owy
Problemy z w?osami
Sk?adniki
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Profesjonalne produkty do włosów Kadus

Szukasz profesjonalnych produktów do włosów? Produkty Kadus Professional nigdy nie zawodzą i są bardzo popularne w branży fryzjerskiej. Marka wierzy w prostotę i niewielkie rozmiary, ponieważ wierzy, że kreatywność rodzi się z prostoty. Marka wierzy również, że rówieśnicy są najlepszym źródłem edukacji i inspiracji. Kadus jest marką Wella i od lat jest podstawą w branży! W asortymencie znajdziesz szampony, odżywki, spraye wykończeniowe, toniki do włosów i odżywki bez spłukiwania. Rzuć okiem i kup wszystkie produkty Kadus Professional na Salontotal.pl.

Olejek Kadus Velvet

Jednym z najczęściej kupowanych produktów jest olejek Kadus Velvet. Ten pyszny olejek do włosów pomaga naprawić i zrestrukturyzować wszystkie rodzaje włosów. Ponadto olejek Velvet zapewnia idealną lekką stylizację cienkich włosów! Olejek zapewnia również, że włosy nie ulegną uszkodzeniu podczas stylizacji za pomocą narzędzi termicznych, ponieważ olejek działa również jako ochrona termiczna. Rozprowadź jedną do dwóch pompek na długości i końcach włosów i nie spłukuj olejku. Olejek może być stosowany zarówno na osuszone ręcznikiem włosy, jak i tworzy pięknie odżywione, zdrowe i lśniące włosy! Oprócz olejku Velvet Oil, marka oferuje kompletną linię opartą na olejku Velvet Oil! Tak więc, oprócz olejku, dostępny jest również szampon z olejkiem, odżywka z olejkiem i kuracja z olejkiem! Ciesz się również lśniącymi włosami dzięki kompletnej linii Velvet Oil.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.