dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Sortowanie

Za stronę
Matrix
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Produkty do włosów Matrix

Matrix jest częścią amerykańskiego działu profesjonalnych włosów firmy L'Oreal, a także wiodącym i wiodącym graczem na rynku pielęgnacji i farbowania włosów. Firma Matrix hair products podjęła zobowiązanie, aby być na usługach profesjonalnego salonu i wspierać stylistów w pełnym wykorzystaniu ich talentów.

Założona w 1980 roku przez Arniego i Sydella Millerów, Matrix jest naprawdę marką zaprojektowaną przez fryzjerów dla fryzjerów. W rzeczywistości małżeństwo Amerykanów miało ponad 20 lat wspólnego doświadczenia w świecie fryzjerskim. W 1971 roku pan Miller postanowił założyć własną firmę. Pod nazwą firmy "Ardell" opracował i sprzedawał sztuczne rzęsy. Ostatecznie pod tą nazwą powstały również pierwsze produkty do koloryzacji włosów.

Widząc kurczący się pod koniec lat 70. rynek detaliczny, postanowił skupić się na produktach do włosów dla profesjonalnych salonów pod marką Matrix. 'Czułem, że jeśli chcę odnieść sukces, potrzebuję większego skupienia. Wybrałem profesjonalne salony, bo znam ten rynek, a także po prostu bardziej mi się podobał - mówi o nim.

Ulubione produkty Matrixa Salontotal.pl

Zdefiniowanie włosów i nadanie im większego akcentu? Matrix Style Link Matte Definer jest wtedy naprawdę tym, czego szukasz. Odpowiedni dla włosów krótkich i półdługich. Dla osób potrzebujących efektownej, wyrazistej i nieszablonowej fryzury. Produkt wykonany jest z glinki plażowej, która faktycznie pochodzi z plaży. Produkt definiuje również kształt włosów.

Na stronie Matrix Overachiever 3-in-1 łączy w sobie to, co najlepsze z 3 światów. Jest to produkt do stylizacji, który w dotyku przypomina krem, zapewnia teksturę jak pasta i zapewnia trwałość jak najlepszy wosk! Czy zdarzyło Ci się rozjaśnić włosy lub zrobić pasemka w kolorze blond? Gdy zostało to zrobione niedawno, zawsze wygląda na zadbaną, promienną i błyszczącą.

Jeśli chcesz, aby tak pozostało, to. Matrix So Silver Shampoo 300ml szampon jest dla ciebie. Szampon ten nie tylko oczyszcza, ale odżywia i pomaga zapobiegać niepożądanym żółtym i złotym odcieniom. Na dodatek nadaje się do codziennego stosowania i do włosów poddawanych zabiegom chemicznym!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.