dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Farba do brwi & farba do rzęs

Chcesz nadać swoim brwiom i/lub rzęsom nieco ciemniejszy odcień? Wtedy barwnik do brwi lub barwnik do rzęs jest tym, czego potrzebujesz. Stwórz otwarte spojrzenie z pięknymi ciemnymi rzęsami i farbowanymi brwiami, które sprawią, że Twoja twarz będzie błyszczeć tylko trochę bardziej. Szukasz dobrej farby do brwi lub farby do rzęs? Chętnie pomożemy.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
Marka

Farba do brwi

Dzięki barwnikowi do brwi możesz nadać im nieco więcej koloru, dzięki czemu Twoja twarz nabierze blasku. Postaw na naturalny kolor lub pozwól mu się nieco bardziej wyróżnić. Istnieje kilka kolorów farb do brwi, które możesz wybrać, aby stworzyć idealny kolor brwi. Średnio farba pozostaje widoczna na włosach od 4 do 6 tygodni. To, jaka jest najlepsza farba do brwi, różni się w zależności od osoby.

Farba do rzęs

Użycie barwnika do rzęs zapewnia stworzenie otwartego spojrzenia. Często wybierana jest czerń, ponieważ najbardziej przypomina tusz do rzęs. Farba do rzęs jest idealna na wakacje, dzięki czemu nie musisz myśleć o tuszu do rzęs, gdy chcesz leżeć nad basenem. Jeśli nigdy nie nosisz tuszu do rzęs, ale tęsknisz za tym otwartym spojrzeniem z ciemnymi rzęsami, to farba do rzęs jest rozwiązaniem dla naturalnego i zadbanego wyglądu.

Użyj farby do brwi i farby do rzęs

Farba do brwi

Przede wszystkim wybierz odpowiedni kolor, który najlepiej pasuje do koloru Twoich włosów. Czy znalazłaś już odpowiedni kolor barwnika do brwi i zakupiłaś materiały eksploatacyjne? Wtedy można zacząć działać. Farby można również mieszać ze sobą, aby uzyskać idealny kolor.

 • Krok 1: oczyść skórę i włoski brwiowe przy pomocy RefectoCil Eye Make-Up Remover.
 • Krok 2: nałóż krem ochronny do skóry RefectoCil wokół brwi. Dzięki temu unikniemy plam z farby na skórze.
 • Krok 3: wymieszaj około 1cm farby z 5 kroplami Oxidant Liquid LUB z 7 kroplami Oxidant Cream.
 • Krok 4: nałóż farbę na brwi i krótko usuń pozostałości na skórze za pomocą wacika.
 • Krok 5: Jak długo pozostawić farbę na różni się od osoby do osoby i jak uderzające kolor może być.
 • Krok 6: usuń farbę do brwi za pomocą wilgotnych płatków kosmetycznych.
 • Krok 7: nadal uważasz, że Twoje brwi są trochę za jasne? Następnie ponownie nałóż farbę do brwi i pozwól jej zadziałać przez kolejną krótką chwilę.

Farba do rzęs

Najczęściej wybieranym kolorem farby do rzęs jest czarny. Często stosuje się również kolor niebiesko-czarny i głęboki niebieski.

 • Krok 1: oczyść rzęsy za pomocą płynu do demakijażu oczu RefectoCil.
 • Krok 2: pod dolną linią rzęs nałóż Silicone Pads lub Skin Protection Cream z listkami do rzęs. Chroni to skórę przed plamami z farby.
 • Krok 3: wymieszaj około 1cm farby z 5 kroplami Oxidant Liquid LUB z 7 kroplami Oxidant Cream.
 • Krok 4: delikatnie nałóż barwnik na rzęsy. Podczas aplikacji należy mieć zamknięte oczy. Ważne jest, aby robić to bardzo dokładnie. Farba w oczy będzie szczypać!
 • Krok 5: pozwól, aby barwnik do rzęs zaczął działać przez 10 minut.
 • Krok 6: usuń farbę za pomocą wilgotnych płatków kosmetycznych. Powtarzaj czynność do momentu, gdy nie będzie już schodzić farba. Możesz również przepłukać oczy wodą, aby upewnić się, że wszystkie pozostałości zniknęły.

Farba do brwi oraz farba do rzęs zawsze powinna być wykonana z użyciem wody utlenionej. Istnieją dwa jego warianty, a mianowicie Oxidant Liquid i Oxidant Cream. Krem sprawia, że substancja malarska jest nieco pełniejsza, co ułatwia jej aplikację. Nie ma żadnej różnicy między farbami. Wszystkie kolory mogą być stosowane zarówno do brwi, jak i do rzęs. Niektóre kolory są tylko trochę ładniejsze dla rzęs lub tylko dla brwi.

Różne kolory farb do brwi & farb do rzęs

0 - Blondynka
1 - Czarny
1.1 - Grafit
2 - Niebiesko-czarny
2.1 - Deep Blue
3 - Brązowy
3.1 - Jasny brąz
4 - Kasztan
4.1 - Czerwony
Czuła czerń
Sensitive Dark Brown
Wrażliwy Środkowy brąz

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.